Wpis z mikrobloga

Ładne zapętlenie na wykopie jest w ostatnim czasie. Większość fascynuje się nudnymi do porzygania kłótniami z randomowymi pawłem i sławkiem i odpowiedziami Konona przeplatanymi Suchodolskim. Czasem przewinie się temat opóźnionego w rozwoju staszego brata Tigera Bonzo - Meksykano. Codzienne odgrzewane kotlety w postaci filmików jak Suchodolski ćpa - jeszcze będzie z 10 części z jednego wypadu. Do tego ciągła gadka o wyprowadzce.
Praktycznie brak ciekawych treści, widoczne treści z gimbo przekazem, memami w stylu Drozdy.
Mam nadzieję, że to przeminie, a ja już wolę oglądać rzeczy retro niż zapętlać się na oglądaniu / czytaniu tego samego i branzlowania się pod to.
#kononowicz #szkolna17 #patostreamy
  • 2
@Emigrek: Treści na wykopie powinni tworzyć użytkownicy. Oczekuje jakości chociaż w małym stopniu, a nie gniotów. Ludzie stąd jeszcze bardziej nakręcają Konona i resztę ingerując w Szkolną z kontentem jakości magicala i innego gówna dla dzieci. Ubolewam, że z czegoś randomowego przez lata poziom Szkolnej spadł do treści big brothera albo oglądania żuli online.