Wpis z mikrobloga

@artem17: serio? To pierwsze słyszę że pobieraja opłaty za przelewy. Niektóre sklepy mają opłatę za płatności przelewem, ale sam bank nie powinien pobierać takich opłat na koncie dla młodych. Chyba że są jakieś różne oferty
@kluskizserem: Źle napisałem, miałem na mysli jak użyje kodu z karty kodów (mam tą liste 50 do zdrapywania).
Przy okazji mam pytanie od ostatniej aktulizacji tez masz tak, aby sprawdzić historie 90dni + to... : "Aby wyświetlić historię starszą niż 90 dni, wprowadź kod z narzędzia autoryzacyjnego lub potwierdź działanie w aplikacji IKO." ?
@kluskizserem: Spoko, ale czy w ipko możesz to zrobić? w przeglądarce mam takie coś "Aby wyświetlić historię starszą niż 90 dni, wprowadź kod z narzędzia autoryzacyjnego lub potwierdź działanie w aplikacji IKO." do września było wszystko OK, teraz coś pozmieniali tak mi się wydaje.
@kluskizserem: Własnie sie zastanawiam, czy za każdym razem będą mnie prosić o autoryzacje czy to tylko teraz jeden raz, przy próbie sprawdzenia 90dni+ wstecz. Jak za każdym razem to straszna lipa bo ja używam zdrapki... ( z racji, że uważam ją za najbezpieczniejsza opcje.)
mam konto dla młodych tylko nie wiem czemu od 0,5 roku mi liczy 0,50gr za przelewy


@artem17: bank cie musial poinformowac o zmianach w oplatach. no i jak konczysz 26 lat to konto przestaje byc dla mlodych
@rtg_ jak robisz wpływy to masz tak samo. Mam 28 lat od 18 to samo konto i za prowadzenie rachunku nie zapłaciłem złotówki. Co innego konto firmowe, karta kredytowa czy debet. Banki na tym zarabiają.