•  

Wytłumaczy mi ktoś dogłębnie działanie heirloomów? Zacząłem grać w wowa, kupiłem sobie podstawowe. Ile razy te itemy można ulepszyć? Ziomek mi mówił, że dopiero na 60 lvlu, a dalej co?
    Te itemy generalnie da rade nosić do max lvla, czy potem jest coś lepszego? I czy opłaca się je ulepszać na tym 60, bo planowalem zrobić DemonHuntera jak już wbije wymagany lvl

/edit

Gram warlockiem undeadem pod demonology, dobry wybór?
    #wow #worldofwarcraft

•  

@ActiZ: W skrócie, bo dogłębnie nie ma czego tłumaczyć.
      Heirloomy kupujesz u vendora, podstawowo jest do 60 poziomu, potem kupując od tego samego vendora tokeny, którymi upgradeujesz te przedmioty.
      Heirloom działa tylko na określony przedział levelowy skalując się wraz z levelem postaci, czyli stająć się coraz mocniejszy, po przekroczeniu poziomu musisz zrobić upgrade (są podajże 4 poziomy), który podniesie poziom do jakiego będą się skalowały. Maksymalnie obecnie heirloomy działają do 120 poziomu, więc praktycznie na całe levelowanie.
      Sam przedmiot przez praktycznie całą grę jest słaby, gorszy od rzeczy które możesz wydropić z instancji podczas levelowania ale ma jeden wielki plus, jakim jest boost do zdobywanego expa, który znacznie przyspiesza wbijanie poziomów.
      Opłacać się opłaca, ale tylko jeżeli mówimy o tworzeniu altów, jeżeli to twoja pierwsza postać, to tak słabo to widzę, bo to droga zabawa.

+: Xemioza
    •  

@Tasde: Dostałem 50k więc raczej spoko. DH również ma heirloomy :) ? Trzeba chyba wbijać honor gildiijny zeby zdobyc określone itemy, moge je kupić na postaci którą mam już wyexpioną i bedzie na 2 postaci ?

•  

@ActiZ:

moge je kupić na postaci którą mam już wyexpioną i bedzie na 2 postaci ?
      Tak, heirloomy są w collection, w zakładce heriloom, wspólne na całe konto.

•  

@ActiZ: Heirloomy są na całe konto, raz zdobyty możesz wytworzyć za darmo dowolną ilość razy na każdej postaci. Pamiętaj tylko, że przedmiotów heirloomowych jest wiele, chyba są po 2 albo 3 rodzaje jednego przedmiotu (różnią się statystykami i wyglądem), do tego w odpowiedni slot (klata, głowa, naramy, spodnie itd.) i do tego klasa (czy są szmaciane, skórzane, płytowe itd.). Trinkety są uniwersalne na szczęście.
      Co do pytania żeby uściślić to tak, DH też ma, tyle że najpierw musisz dobić 100 poziom na jakiejś postaci, żeby odblokować DH, który także zaczyna od 100 poziomu, czyli musisz mieć wszystkie przedmioty zupgradowane do bodajże 3 poziomu, żeby działały.
      I warto pamiętać, że DH nosi leatherowe ubrania gdy Warlock ma clothy, więc dla tych dwóch postaci potrzebujesz osobnego sprzętu heirloomowego.

•  

@Tasde: A nie trzeba 70 lvla na DH? To mnie teraz zaskoczyles

•  

@ActiZ: A nie, sorry. Z tego co czytam jednak 70 wystarczy.