•  

  #zegarki
  Od dłuższego czasu szukam seiko srpb71, jednak nigdzie nie jest dostępny. Czy ktoś wie w jaki sposób ta firma wypuszcza dany model? Czy jest katalog aktualnie produkowanych/sprzedawanych? Chyba że nie zdążyłem kupić a model skończyli produkować. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

  źródło: cdn.creationwatches.com

  •  

   Swego czasu tez szukałem czegoś w tym stylu i nie znalazłem :/
   Tylko tyle co na stronie
   Moze tobie sie uda ;)

  •  

   @defetyzm: Jestem świeżutki w temacie zegarków, ale ostatnio mocno swoją uwagę także skupiam na zegarkach Seiko, zachwycił mnie SARB033 (ง♥ ʖ̯♥)ง (dosyć podobny do tego SRPB71) i rzuciła mi się w oczy spora krytyka - czy na YT czy na forach - na "nową politykę" firmy, mianowicie zamykanie dotychczasowych linii produktów i wypuszczanie krótkich serii, które szybko znikają z rynku i dostępne są tylko z drugiej ręki windując cenę, albo tylko prosto z Japonii (JDM) bez lokalnej gwarancji.
   I tak na pewno jest i w tym przypadku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @vvit0: Cóż, obawiam się że i w tym przypadku z krótkimi seriami to prawda. Model ten szedł rok półtora, dostępny był za 240 usd. Jego bliźniak sygnowany JDM, sary057 jest dostępny caly czas za 340 usd. Dla mnie, żądanie 100 za to samo bez napisu presage i z nie matowymi ogniwami jest kiepskie.

   +: vvit0