Wpis z mikrobloga

Gdybym miał polecić jedną jedyną rzecz do zrobienia na Islandii, zdecydowanie byłby to hike Laugavegur i Fimmvörðuháls. Wspaniali ludzie poznani po drodze, bajeczne widoki, przekraczanie rzek, walka z wiatrem, przejście obok miejsca erupcji Eyjafjallajökull w 2010 roku i masa różnych krajobrazów. Dla mnie osobiście lepsze niż wszystkie zorze, wieloryby, maskonury, foki, wodospady i gejzery. Chociaż nie każdemu będzie się chciało i nie ma w tym nic złego :)

Zdjęcie mojej chyba ulubionej części. Bez sztucznego podkręcania, bo po co kłamać ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak wiadomo że jestem januszem fotografii. Poza tym mam ostatnio lekki hejt na islandzki marketing za przekoloryzowanie wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie to lekki hejt na ogólnie pojęty marketing fotoszopowy.

No dobra, starczy na dziś już tych wspominek i gorzkich żali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby było zapotrzebowanie to mogę coś więcej o tej trasie napisać.

#islandia #podrozujzwykopem #podroze #zagranico
Damdzior - Gdybym miał polecić jedną jedyną rzecz do zrobienia na Islandii, zdecydowa...

źródło: comment_WrzfXJ80NAh7ixCX1v8BR77ccVrh8hqe.jpg

Pobierz
  • 3
ni wydawni


@Rouksa: 75 km jakoś. Zrobisz w 3 dni, za każdym razem tak robiłem. Ale jakby była pogoda to w sumie nic nie broni iść dłużej bo wiele po drodze do zobaczenia.