•  

  Gdybym miał polecić jedną jedyną rzecz do zrobienia na Islandii, zdecydowanie byłby to hike Laugavegur i Fimmvörðuháls. Wspaniali ludzie poznani po drodze, bajeczne widoki, przekraczanie rzek, walka z wiatrem, przejście obok miejsca erupcji Eyjafjallajökull w 2010 roku i masa różnych krajobrazów. Dla mnie osobiście lepsze niż wszystkie zorze, wieloryby, maskonury, foki, wodospady i gejzery. Chociaż nie każdemu będzie się chciało i nie ma w tym nic złego :)

  Zdjęcie mojej chyba ulubionej części. Bez sztucznego podkręcania, bo po co kłamać ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak wiadomo że jestem januszem fotografii. Poza tym mam ostatnio lekki hejt na islandzki marketing za przekoloryzowanie wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie to lekki hejt na ogólnie pojęty marketing fotoszopowy.

  No dobra, starczy na dziś już tych wspominek i gorzkich żali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby było zapotrzebowanie to mogę coś więcej o tej trasie napisać.

  #islandia #podrozujzwykopem #podroze #zagranico

  źródło: alftavatn.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nawet nie przypuszczacie jakie to zajebiste uczucie: po 3 miesiącach bezrobocia iść do nowej pracy; w zawodzie, niedaleko od miejsca zamieszkania, za lepszą kasę jak ostatnio, mają całkiem dobry pakiet benefitów ( nie, nie mamy owocowych poniedziałków, ale też jest zajebiście). Mirasy, 10 lat taki podjarany nie byłem (ʘ‿ʘ) Trzymajcie kciuka, żeby się nie zjebało.

  odpowiedzi (32)

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Mamy sobotę 6:08, trzeźwe osoby plusują, a najebusy śpią dalej i budzą się o 12 z kacem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #gownowpis

  odpowiedzi (50)