•  

Lece już 3 miesiąc na FBW Greyskull, no plan jest dobry, ale chciałbym go lekko zmienić. Dodać kilka ćwiczeń, coś wyrzucić, dodać więcej na klatę + wywalić płaską bo mam nadwyrężony łokieć (rozpiętki tutaj pewnie wejdą). Jakiś dobry mireczek pomógłby ułożyć plan? Nadal chce iść tym systemem co teraz czyli 2x5, 1x AMRP, ale chce dodać jakieś nowe ćwiczenia, coś wywalić. Ew ktoś by rzucił okiem, gdy jakoś ułożę sam ten plan?

#mikrokoksy #silownia

•  

@papierowy_ludzik:

1) Good Morning
      2) Barbell RDL
      3) Hip-Thrust / Glute Bridge / Skłony ma rzymskiej

---

1) Wiosło w przeciwnej płaszczyźnie do tego co jest w dniu np. jeśli jest wertykalne (np. podciąganie/lat pulldown), to robisz dodatkowo horyzontalne np. pulley rows, pendley rows, chest supported db rows
      2) Wiosło w przeciwnej płaszczyźnie do tego co jest w dniu np. jeśli jest horyzontalne (np. yates rows), to robisz dodatkowo wertykalne np. lat pulldown V-Grip
      3) Jak wyżej 1,2

---

To ci wystarczy. Dodajesz po 2 ćwiczenia do każdego z dni z w/w

•  

@Kasahara: obecnie czytam sobie jak układać plan na KFD, postaram się coś skleić na spokojnie do końca tygodnia (teraz będę jeszcze leciał planem Grey) i od poniedziałku chciałbym ruszyć z czymś konkretnym. Grey dał mi dużo i to naprawdę dużo przez te 3 miesiące, ale pora go lekko podrasować bo progres zaczyna siadać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co za zj***ny system...
    Pis: 43.6% - 239 miejsc
    Reszta: 55,3% - 221 miejsc
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻
    #wybory

odpowiedzi (41)

Mieszkam wraz z rodzicami z dziadkami na podkarpackiej wiosce, także no, wiadomo jaka opcja wchodzi w gre...
    Postanowiłem sobie, że do tego nie dopuszcze, probowalem ze sto razy porozmawiac i wytłumaczyc im ze oni rozwalaja kraj od srodka i mozemy sie wkrotce obudzic w kraju totalitarnym. Nic to nie dało, oni dalej swoje. Wiec wstałem dzisiaj rano wczesnie od wszystkich i schowałem wszystkim swoim domownikom dowody, powiedziałem ze dzisiaj nie oddam dla dobra kraju, nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo ojca takiego wkurwionego jeszcze nie widzialem. O zajeciach z piłki moge poki co zapomniec, mam nadzieje, ze nie wywala mnie z domu za to, ale musiałem po prostu...
    #wybory #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

#wybory
    92-letnia kobieta, która nie widziała Polski od czasów upadku PRL (bo już wtedy głosowała z USA z tego co mówi) oddaje głos w Waszyngtonie w asyście Polskiego Radia, które jest finansowane z budżetu naszego kraju. Cieszę się, że Pani tak bardzo zorientowana w obecnej sytuacji Polski może oddać swój głos na najlepszą partię

odpowiedzi (38)