Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirabelki i Mireczki,

  razem z moją dziewczyną założyłem #biznes nazywa się Flawsome! Drinks i naszą misją jest pomaganie sadownikom i ratowanie nieperfekcyjnych, krzywych, pokracznych owoców.

  Biznes założyłem będąc na Erasmusie w Walii. Był to bardzo nudny #erasmus , ale nie zapomnę go nigdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jako dziecko zawsze lubiłem dobrze wypić i zjeść, a że moja babcia dobrze gotowała, to dobrze się dogadywaliśmy. Po latach doszedłem do wniosku, że moja firma będzie robić soki inspirowane dzieciństwem a także będzie szanowała pracę sadowników i wspierała różne super inicjatywy. Np. https://www.youtube.com/watch?v=DVnk_-jfc_4 gdzie naprawiliśmy i odmalowaliśmy boisko do koszykówki.

  Nasze soki dostępne są w kawiarniach, restauracjach (tych które jeszcze nie padły), sklepach i online.

  Po 5 latach spędzonych w UK zabrałem dziewczynę i 2 bombelki (łączymy pracę i przyjemności) i 14 lipca 2020 roku wylądowaliśmy na Międzynarodowym Lotnisku w Modlinie.

  Wkrótce potem udało nam się wygrać biznes na stacjach Shell w Polsce. Dokładnie 94 stacji. Zaczęliśmy w lutym, ale idzie nam kiepsko. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Słaba pogoda, #covid19 i 'wytrzymajcie jeszcze tylko tydzień' nie pomaga. Nie możemy też za bardzo robić degustacji etc.

  Nasz trial kończy się w maju i chcielibyśmy powalczyć. Czy społeczność byłaby chętna nam pomoc? Chętnie się odwdzięczymy konkursem z #rozdajo np. roczny zapas napojów dla szcześliwego Mirka, Mirabelki bądź Mirabelbiątka.

  Jaki jest target? Około 4000szt xD Dajcie znać co o tym myślicie czy lepiej zmienić pracę i wziąć kredyt?
  pokaż całość

  odpowiedzi (97)

 • avatar

  Pszczelarz umieścił ramkę w swoim ulu na której wyrzeźbił serce, pszczoły miały swobodę, budując strukturę na jego podstawie, która najlepiej poradziłaby sobie z temperaturą i wentylacją. Forma organiczna.
  (tutaj była część którą wykopki nie rozumieją - więc została skasowana)

  Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

  Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

  #ciekawostki #natura #owady #pszczoly #jedzenie #gruparatowaniapoziomu #swiat
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Kiedy obrońcy rodziny dostają wścieku dupy na wzywanie rodziców do kochania swoich dzieci

  #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa

  odpowiedzi (17)