Wpis z mikrobloga

4 podejscie do lekarza i prawdopodobnie sie nie dostane! Rejestracja od 7. Lekarz przychodzi o 9. Zeby sie zalapac trzeba byc o 6. czyli wyjechac musze o 5. Nie rejestruja telefonicznie czy przez internet. Trzeba przyjechac i pokazac morde. Raz zaspalem-5:30, raz byl wypadek- korek, raz pały zrobily lapanke na pijanych kierowcow i .uj k.rwa korek na 15 km!! Dzis bylem drugi w kolejce do rejestracji i jakas lista sie kur.wa pojawila! Przyjmuja tylko zapisanych z tej k.rwa listy! Teraz czekam do pie.olonej 9 zeby zapytac czy mnie przyjma, ewentualnie zapisac sie na liste.. k.urwa na poniedzialek! ##!$%@? to jest szpital w stolicy! Dramat!! Pacjent jest zerem, tak samo jak jego czas.
Ps Szpital kardiologiczny w Aninie nie przyjmuje- nie maja pieniedzy. Brat w niedziele troche sobie pojezdzil po stolicy zeby gdzies go przyjeli.

Tym czasem pisdzielce kupcie sobie nowy samolocik dla wojska. Bedzie ladnie wygladal na defiladzie. Jeszcze tylko nie zapomniec pchac kase w dupe kleru i chrystianizowac europe.. Bo to jest Polsce potrzebne
#gorzkiezale #polska #medycyna #szpital #4konserwy #warszawa #dobrazmiana
#neuropa
  • 45
@robert5502: Gdzieś tak ze dwa lata temu chciałam iść do lekarza(miałam grypę czy coś podobnego). Było to w styczniu. Pani w rejestracji powiedziała mi, że najbliższy wolny termin w połowie marca xD Do rodzinnego xD

@GarGalin: A nie ma u CIebie takiej opcji, że jak przyjmujesz jakieś leki na stałe to zostawiasz karteczkę z prośbą o receptę u pań w rejestracji, a lekarz wypisuje między pacjentami i odbierasz następnego dnia?
@Hannahalla: Ja codziennie mam jakieś reklamacje, że albo to kogoś umówili nie do tego lekarza, albo nie o tej godzinie co chciał, albo że komuś zjadło 60zł za telefon na infolinię. Dużo tego jest. Sama korzystałam jedynie z opcji zwrotu ryczałtu za wizytę- to polecam, chociaż lekarze jak się poprosi fakturę często chcą więcej pieniędzy niż bez :)
@jdsal: max 3 dni, ale to oni wybierają lekarza i miasto w