•  

Zwracam się z prośbą do czytelników, internautów i w ogóle ludzi dobrej woli o żarliwą modlitwę połączoną z postem w intencji wypędzenia złego ducha kosmopolityzmu z naszych uczelni wyższych, szczególnie uczelni ekonomicznych. Zły duch kosmopolityzmu chce nam bowiem obrzydzić i ośmieszyć w obszarze nauki przywiązanie do wartości katolickich i patriotycznych opartych na Dekalogu. (...) Szczególnie proszę o codzienny różaniec oraz praktykowanie nabożeństw Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca, czyli wynagradzanie za pięć rodzajów zniewag i obelg wyrządzanych niepokalanemu Sercu Maryi. Obudź się Polaku! Powstań polski naukowcu!

Ważne jest to, że istnieją w Polsce ośrodki medialne, które przedstawiają w duchu pozytywnym sytuację gospodarczą w Polsce. Dzięki istnieniu takich ośrodków, w tym także telewizji publicznej (TVP) nastroje konsumentów polskich badane przez GUS są bardzo dobre, najlepsze od wielu lat.

Polska gospodarka potrzebuje niskich stóp procentowych. Jest to szczególnie ważne w kontekście troski o finanse polskich rodzin. Rodzina jest bowiem nadzieją narodu. Jest szczególnie istotne aby ci, którzy kiedyś zaciągnęli kredyty mieszkaniowe dziś nie ponieśli zbyt wysokich kosztów ich obsługi. Z tego też powodu warto rozważyć obniżenie stóp procentowych

Tak rzecze członek RPP z nadania PiS - profesor UEP dr hab. Eryk Łon z UEP-u.

https://epoznan.pl/news-news-98432-profesor_z_uniwersytetu_ekonomicznego_prosi_o_zarliwa_modlitwe__w_intencji_wypedzenia_zlego_ducha_kosmopolityzmu_z_uczelni_wyzszych_

BTW: Łon to niezłe, ekhm, ziółko. W trakcie kryzysu walutowego w Turcji chwalił Erdogana, postulował zaangażowanie NBP na giełdzie, popierał powołanie Polskiego Instytutu Ekonomicznego, o którym większość mówiła jako o naruszeniu niezależności NBP. Argument przeciwko wejściu do strefy euro oparł na przepowiedni fatimskiej.

Miałem z nim zajęcia, które były wielką ściemą. Ten człowiek to wielki wstyd dla uczelni.

#neuropa #ekonomia #uep

źródło: Przechwytywanie.PNG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Poszłam oddać krew, ale uciekłam bo zadawali za dużo pytań.
    Czyja to krew, skąd ją mam, dlaczego w wiadrze... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki

odpowiedzi (17)

Czego to chłop nie zrobi, żeby dobrze zjeść. W niektórych #tesco #uk jest stoisko "hot deli", gdzie można sobie kupić ciepłe jedzenie, np. kurczaka z rożna. Mają bardzo dobre nóżki BBQ i co jakiś czas sobie kupuję. 4-5 tygodni temu pojechałem celowo po nóżki, ale niestety nie było. Zawiedzony wziąłem sobie NY sausage na spróbowanie, czyli jakiś rodzaj kiełbasy. Jako że jestem Polakiem, nie ufam brytyjskim kiełbasom i mi zwyczajnie nie smakują, ale co tam, najwyżej wyrzucę. Okazało się, że jest przepyszna i przypomniała mi nasze rodzime produkty rodem z PRL. Żałowałem, że wziąłem tylko jedną. Przez kolejne dni i tygodnie codziennie jeździłem do Tesco po tą kiełbasę, ale kurde nie mogłem na nią trafić. Były nóżki, boczek, jakieś inne mięsa, ale nie było tego co chciałem. W końcu złapałem babkę, która obsługuje grilla i zapytałem kiedy będzie NY sausage, bo jest bardzo dobra. Odpowiedziała, że nie mają grafiku, robią co im szef każe. Zapytałem czy mogła by mi przyszykować ze dwie, za co będę jej bardzo wdzięczny. Powiedziała, że to tak nie działa i po prostu muszę dobrze trafić.

Challenge accepted.

Zacząłem ją bajerować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powoli, dzień po dniu, tu uśmieszek, tam uśmieszek, miła rozmowa, trochę komplementów, wymieniliśmy się numerami, smsowaliśmy itd. Przed chwilą dostałem smsa, że dzisiaj w planach mają NY sausage i jeśli się wyrobię do 15.30, to przygotuje mi się świeżutką.

Challenge complete. Przez serce do żołądka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

#glupiewykopowezabawy #tatuaze #heheszki

Najwyżej plusowana ilustracja zostanie moją nową dziarą xD
    OP dostarczy!

Różne kreatywne i ciekawe pomysły mile widziane, również heheszki. Darujmy sobie jedynie wszelkiej maści benizy i hehe dzipki :-DD

odpowiedzi (83)