Wpis z mikrobloga

@scotieb: Ja jako heteroseksualny mężczyzna chciałbym móc wybrać kogoś kto ma dostęp do moich danych medycznych i dziedziczy. Chociaż tu wystarczy umożliwienie notarialnego upoważnienia i ograniczenie zachowku wraz ze zmniejszeniem podatku od darowizny.
Ale no niech ktoś to wreszcie zrobi xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eloar: ja tak nie myślę. Sądzę, że większość katolików szanuje osoby lgbt, tak samo jak osoby lgbt szanują katolików. Pośród wszystkich grup znajdą się jacyś fanatycy uniemożliwiający obiektywną ocenę całej społeczności, czy to wśród sebo-katolików którzy rzucają kamieniami w dzieci na marszu równości czy wśród lgbt naśmiewających się z praktyk religijnych i świętych osób.

@Benn: ^
zdjęcia serca które się bandzie niewyżytych prawaków kojarzą z #!$%@?ą

źle

mem z wycieraniem dupy flagą lgbt

HEHEHEHEHE PACZ MATI JAKIE ZABAWNE


#!$%@? mam w tą wojnę ale przyglądając się wszystkiemu z boku to cokolwiek lgbt nie zrobi to zaraz znajdzie sie jakiś urażony prawakowy zjeb ale jak juz prawa strona nazywa tych lgbt chorymi psychicznie zboczencami których nalezy zamknąć w psychiatryku to nie można nic powiedzieć bo przeciez HURR DURR WOLNOŚĆ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Benn: chyba tak, ale lubię taki świat. Znam dwie głęboko wierzące lezbijki (nie znają się), z jednej strony na niektórych marszach równości ktoś profanuje dla nich święte symbole z drugiej strony pewni przedstawiciele KK nazywają je chorymi i wyzywają od tęczowej zarazy. To jest dopiero combo xD