Wpis z mikrobloga

musimy z różową wykorzystać urlop, początek listopada. kasy za dużo nie ma, chęci są. oglądałem wycieczki typu turcja, bułgaria grecja to nic mnie nie zachwyca. źle bym się czuł zamknięty w spędzie polaczków nad basenem xd pojechałbym gdzieś dalej, ale najtaniej to chyba autostop, ewentualnie zostanie w domu ..
#zalesie
#podrozujzwykopem
  • 15
@pahamakaa zamiast oglądać gotowe wycieczki to jak nie masz kasy to zaplanuj wszystko sam. Popatrz gdzie są tanie loty (Włochy, Malta, Hiszpania, Korfu i zostać w Grecji albo prom do taniej Albanii, ewentualnie ta Turcja), popatrz na ceny mieszkań czy pokoi na airbnb albo booking com. Poczytaj co jest do zwiedzania na miejscu i masz zajebista wycieczkę bez siedzenia tydzień nad hotelowym basenem i będzie taniej niż kupowanie gotowca. Tylko trzeba ruszyć
@piastun: teraz to Ty dorabiasz ideologie. nie wyobrażam sobie leżeć przez tydzień nad basenem i popijać kolorowe drinki. najchętniej uderzyłbym w góry, ale w listopadzie trochę za zimno będzie. zrobimy tak, jak pisali koledzy wyżej. tani lot i hotel przez airbnb
@pahamakaa: ale na alinkusivach wcale nie ma takiego przymusu. Wykupujesz wycieczkę w dobrej lokalizacji jako bazę wypadowoą i możesz zwiedzzać do woli, stare miasta, porty, pammukale, jakieś inne bzdury :).
Nawet nie musisz spędzać czzasu na basenie a leżeć sobie na plaży, oni tego nie sprawdzają!
@pahamakaa: "oglądałem wycieczki typu turcja, bułgaria grecja" "źle bym się czuł zamknięty w spędzie polaczków nad basenem" ale wiesz, ze do Turcji/Grecji jedzi sie, zeby cos zwiedzic, a nie siedziec w basenowym hotelu?
@pahamakaa o i dobrze, Włochy są spoko. Dobre żarcie i jest co oglądać. Popatrz jeszcze na pociągi na miejscu, mają to całkiem spoko ogarnięte i da się pojeździć miedzy miastami to więcej miejsc zobaczysz. No i włoskie żarcie wychodzi całkiem tanio, w sklepach na śniadanie też można kupić fajne produkty.
Sam nigdy w życiu nie byłem na gotowej organizowanej wycieczce, zawsze załatwiam sobie wszystko sam.
@pahamakaa Wybierz się na objazdówkę samochodową po Bałkanach (Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Słowenia, Macedonia). Nie pożałujesz. Mnóstwo osób mi to już polecało, widoki niesamowite, atrakcji mnóstwo, a i ceny całkiem przystępne.
@pahamakaa PW, i tak pisze w sprawie grzybów XD
Póki co plan jest dobry tylko budżet na październik chyba ograniczony za bardzo, bierzemy pod uwagę opcje na listopad