Wpis z mikrobloga

Hej mirki - eshot.pl z tej strony! Jest teraz moda na bycie eko i #recykling dlatego mamy dla was filmik wprowadzający do sztuki elaboracji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tutaj znajdziecie wszelkie akcesoria do elaboracji potrzebne do rozpoczęcia własnoręcznej pracy.
Zapraszamy również do śledzenia nas na yt oraz na fb: https://www.facebook.com/SklepEshot/. Obserwujcie nas i nie przegapcie okazji do postrzelania razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bron #elaboracja #strzelectwo #myslistwo #eshot
eshot_pl - Hej mirki - eshot.pl z tej strony! Jest teraz moda na bycie eko i #recykli...
  • 13
@eshot_pl: Nie myśleliście, żeby zrobić już gotowe zestawy na start -- taką paczkę wszystkich niezbędnych do elaborowania komponentów?
Tak jak to robią sklepy elektroniczne z np. RasbperryPi -- komputerek, zasilacz, karta, akcesoria zebrane do kupy.
Żeby ułatwić nowicjuszom -- kupują zestaw i nie muszą sami dobierać i wybierać, bo i tak się nie znają na tematyce.
@eshot_pl: Dobra. Znacie zasady na wykopie. Jak chcecie cokolwiek zrobić, należy rozpocząć od rozdajo...
Najlepiej całego zestawu do elaboracji z prasami do kilku amunicji, itd. Jako, że Wam wytłumaczyłem te zasady to możecie mnie wybrać, przyda mi się do 9x19, 223, 12/70 / 12/76 - do breneki, i....