Wpis z mikrobloga

It is obvious from these photos that this was target practice and not a straightforward military execution by a firing squad.


Que? Co za różnica, zwłaszcza z perspektywy ofiary? Poza tym, to wcale nie jest takie obvious, mogli ich też w ten sposób rozstrzelać.
Que? Co za różnica, zwłaszcza z perspektywy ofiary? Poza tym, to wcale nie jest takie obvious, mogli ich też w ten sposób rozstrzelać.


@dolOfWK6KN: Wydaje mi się że oczekiwanie na śmierć jest gorsze niż sam jej moment. Tak to idziesz przed pluton i koniec, a nie żyjesz w stresie czy teraz Twoja kolej czy nie.
Do tego jak strzelają porządnie to zabijają, a podczas takich "ćwiczeń" to może akurat trafią w
@Crock92: Ze zdjęć wynika, że tutaj też strzelali, żeby zabić i na każdego przyszła kolej. Dla mnie to się niczym nie różni od śmierci z rąk plutonu egzekucyjnego, ale raczej nie będzie mi dane porównać mojej reakcji w obu sytuacjach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dolOfWK6KN: pluton - 5-6 żołnierzy strzela w serce. Ćwiczenia - żołnierz strzela, może trafi w serce, może w kolano. Na pewno po trafieniu w kolano mogłoby Ci się zrobić dość smutno ale dobijanie pewnie też nie od razu, bo reszta musi postrzelać, to byś sobie poleżał trochę i pokrwawił. Taka różnica.
@bolczan jeśli chodzi o historię Japończycy mają nasrane w głowach chyba nawet bardziej od Rosjan, jednym słowem naród psychopatów. Wystarczy spojrzeć na czasy teraźniejsze, z maniakalnych zbrodniarzy stali się mieszaniną kiczu, cukierkowej przesady i pierdzenia na słodko, a zachód przyklaskuje jakby jednym prostym trickiem wymazali swoją krwawą przeszłość, hehe urocze te Japończyki fajne autka i telewizory robią. Dwie bombki to było zdecydowanie za mało, chociaż i tak zrobiły robotę skoro z fanatyków