Wpis z mikrobloga

Takie moje drobne przemyślenie - wchodząc do sieciowej księgarni w Londynie, na wejściu witają mnie książki pic rel - non-fiction wszelakiego rodzaju: biznes, ekonomia, rozwój osobisty i takie tam.
W empiku dawno nie byłem - ale zazwyczaj na wejściu jakieś gadżety, przybory szkolne, romanse i typowe czytadła. Jeśli się mylę to dajcie znać :)

Do tego to już może szczegół - ale #design anglosaskich okładek to jest majstersztyk.

#uk #ksiazki
Pobierz piternet - Takie moje drobne przemyślenie - wchodząc do sieciowej księgarni w Londyni...
źródło: comment_jbcee5kyckwuUqBPP5iR2c9M39rx4UFr.jpg
  • 23
@piternet:kupuje zawsze przez internet, ale bylem z ciekawosci zajrzec w Edi i Glasgow i w sieciówkach jest jak w Empiku - "na wejściu jakieś gadżety, przybory szkolne, romanse i typowe czytadła" wiec moze to Londyn
@Piottix w sensie że drogo? Jak tak to pewnie nikt normalny nie kupuje w WH Smith czy Waterstone, na necie też znajdziesz co najmniej 30% taniej.

@cactooos a to bardzo możliwe w takim razie, chciałbym w takim razie takie zobaczyć w Warszawie w centrum ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Anjay: z przedstawionych czytałem dwie, może trzy, bo nie jestem pewny co do tego Elona Muska, i muszę przyznać, że obie - Homo deus i Więźniowie geografii to zdecydowanie nie są "nonfiction rozwojowe książki", na pewno warto na nie poświęcić trochę czasu. Zarzut chyba kierujesz do pseudo rozwojowych, coachowych bredni typu "Jak robić X, żeby żyło się lepiej". Takich to dopiero jest zalew. Te ze zdjęcia wyglądają poważnie.
@RDwojak Tak, z przedstawionych polecam 'shoe doga' autobiografie (zazwyczaj ich unikam) twórcy nike, naprawdę moim zdaniem wyróżnia się od innych książek tego typu