Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Problem z nadchodzącymi wyborami nie jest tylko taki, że partie obiecują gruszki na wierzbie, przekupują ludzi zasiłkami, dopłatami i nieistniejącymi pieniędzmi. To jest jedna strona medalu i bezczelność władzy która za wszelką cenę chce utrzymać się na stołkach. Problem jest też w Nas, jako ludziach. Duża większość z Nas nie rozumie, że trzeba włożyć dużo wysiłku)/energii/zaangażowania aby dużo dostać - dopóki nie zrozumiemy tego jako społeczność tak długo będziemy sobie fundować takie realia jakie się przed Nami malują - widać to po programach wyborczych wielu partii z rzekomo różnych stron barykady. Oni po prostu chcą bardziej lub mniej szczerze wkupić się w łaski ludzi. Ja nie chcę dostawać pieniędzy od Państwa na mieszkanie, życie, rachunki. Ja bym chciała żeby Państwo w którym żyję inwestowało te pieniądze w edukację, rozwój technologii, zdrowie i jego profilaktykę oraz bezpieczeństwo narodowe. Wtedy, gdy będziemy zdrowi, z odpowiednią wiedzą i ewentualną opieką sami sobie doskonale poradzimy.

#niepopularnaopinia #zalesie #wybory #niebieskiepaski #rozowepaski #polityka
  • 1