Wpis z mikrobloga

Nikt mi nie powie że babom po ślubie nie #!$%@?.

Człowiek się łudził, że jak poślubi swoją ukochaną która odwzajemnia uczucie, to będzie wszystko cacy, ale tak kufa nie jest.

Wszyscy powtarzali 'nie żeń się, po ślubie każda jest taka sama', a człowiek młody i głupi to myślał że w jego przypadku będzie inaczej. Otóż kufa nie.

A tu jeszcze przynajmniej kilkanaście lat takiej udręki, dopóki dzieci się nie usamodzielnią, zanim cokolwiek będzie można podziałać w kierunku naprawy błędu młodości.

Przestroga dla tych z tagu #przegryw, cieszcie się z tego co macie (a raczej doceńcie to, że nie macie tego problemu co my, żonaci).
  • 38
@CartmanXD: coś mi musiało #!$%@?ć, myślę że po prostu pojawiła się w moim życiu w najgorszym możliwym momencie, gdy trochę za dużo dragów się przyjmowało. Wiesz, chęć odmiany swojego życia, te sprawy. Człowiek chciał mieć nowy start, tym bardziej że było dla kogo się zmienić (naprawdę było dla niej warto!).

Ziomek się #!$%@? po całości, jeśli nic z tym nie zrobisz. Musisz go naprawdę nie lubić :)

Też kiedyś tak mówiłem
@Spajkodron3000: ona jest #!$%@? i nikt jej nie lubi a ten do niej wraca jak pies... zalał forme, typiarka jest w ciąży XD ma ochydny pysk, nie wiem co on w niej widzi... ona sié źle do mnie odnosi bo mnie nie lubi a przeciez po slubie typ tez sie jej znudzi to go zgnoi jak psa xd on chyba tak lubi widocznie być pod butem XD