Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Czy warto zaprosić na spacer, kawę, piwo po 2 tygodniach znajomości koleżankę z pracy, która mi się zaczęła podobać? Nie dużo o niej samej wiem, bo zazwyczaj rozmawialiśmy o pracy, a jutro będziemy we dwójkę razem wracać i nie wiem czy to nie za wcześnie, żeby dać jej jakiś sygnał, że mi się podoba? #rozowypaek #zwiazki #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli planujesz poważny związek i podejdziesz do tego z głowa to wspólna praca to jak dla mnie same plusy. Więcej wspólnego czasu, mozna tez razem dojeżdżać, dodatkowo w pracy widzisz jak ktos sobie radzi pod wpływem stresu i jak się zachowuje na codzień. Jest mniej udawania
2 tygodnie rozmów tylko o pracy - ja jeszcze bym trochę zaczekał. Zmienił temat rozmów i spróbował poznać ją trochę, bez dawania wyraźnych sygnałów. Ja poznałem moją żonę w pracy. Niedługo będzie 5 lat po ślubie :)
OP: @Kingside: @cdwdj: @Cumpelnastodwa: @Samulem: @gelbet: @ip5969 Dzięki. Wasze komentarze dały sporo do myślenia i na pewno trochę mi pomogły.
Pogadaliśmy i wyszło na to, że się trochę różnimy, ale ogólnie cała rozmowa była na +. Nic nie proponowałem, postanowiłem trochę wybadać i wydaje mi się, że mimo różnicy zdań to chyba jej też zależy. Wycofam się trochę i najwyżej za parę tygodni zobaczę na czym