Wpis z mikrobloga

Ale żeby twierdzić, że Konfederacja to jedyna partia, która może cokolwiek zmienić i jest to realna opozycja do PiSu to rzeczywiście trzeba mieć te 16-18 lat i nie pamiętać żadnych innych wyborów.

Konfederacja to sztuczny zlepek ludzi o skrajnie różnych poglądach, a wszyscy narodowcy oraz karierowicze z Konfederacji wcześniej czy później przeskoczą do PiSu na ciepłe posadki.

Głosowanie na Konfederacje = Głosowanie na PiS

#konfederacja #wybory #korwin #4konserwy #neuropa #polityka
  • 36
czego? Przecież #!$%@? się o próg Konfederacji jest bardziej niż pewne

@Clefairy: i dlatego tak spamujecie wykop?

Właśnie nie jest to pewne, a Wy chcecie ludzi przekonać bo wiecie że jest to zależne od ludzi. Widać to i czuć niesamowicie bo jesteście wszędzie. Uruchamiacie się teraz bardziej niż przez całe 4 lata walenia w PiS. A teraz nagle Pis to mniesze zło niż konfederacja (dosłowny cytat który przeczytałem od neruopka) xD
@sorek:

Nie spamuję, tylko wyśmiewam, spamują to konfederackie boty jak @Tofinen

Korwin miał jedną szansę na wejście do sejmu i zmarnował ją 4 lata temu. W tamtym okresie partia KORWiN miała znacznie większy rozgłos niż ta banda oszołomów o której możesz usłyszeć tylko na wykopie.

Konfederacja przy naprawdę dobrych wiatrach może przebije poziom 4% - chociaż w to i tak wątpię przy nadchodzącej bardzo wysokiej frekwencji.
Korwin miał jedną szansę na wejście do sejmu i zmarnował ją 4 lata temu. W tamtym okresie partia KORWiN miała znacznie większy rozgłos niż ta banda oszołomów o której możesz usłyszeć tylko na wykopie.


@Clefairy: i tak 90% jest z wolności i tyle też wejdzie do sejmu. Tymi paroma narodowcami bym się nie przejmował, szczególnie że ludzie jak Bosak czy Braun IMO powinni być w sejmie zamiast całego PiSu..

I teraz
Właśnie nie jest to pewne


@sorek: Ta xDD. Widać, że z większego zlepku zwanego PoKo kuce nic się nie nauczyły, że takie scalanie się w kupy nic nie daje. Po antysystemowcu bratającym się z największą dziwką w sejmie, PSL, tak samo nie wyciągają wniosków xD
Przecież co może pójść nie tak, jak oprócz #!$%@? krula, dołączymy #!$%@? antyszczepów, narodowców i chcących intronizacji Chrystusa na króla Polski xDDDDDD
SERIO CO MOŻE
@Clefairy: ja się zastanawiam po co piszesz takie wysrywy i na kogo sam głosujesz. Wolę oddać głos na konfederację bo może się coś uda niż na pis po psl i sld i wiedzieć że będzie tak samo źle jak teraz. Nie wiem czemu piszesz takie bzdury o tej partii. Większości ludzi nie da się zweryfikować. Jak jesteś taki genialny to daj nam rozwiązanie.
@Clefairy: zostaw. To polityczna choroba wieku dziecięcego. Słyszę te gadke sama gadke od moich pierwszych wyborów gdzieś okolo 1999 roku. Wtedy konfederacja nazywała się jeszcze UPR ale było tak samo: podrostki (w tym i ja!) doznali korwinowskiego objawienia o wolnym rynku, poszli głosować i się nie dostal. W następnych wyborach miał się już dostać ale znów się nie dostal. I tak kolejne 20 lat.

Podrostki (w tym i ja!) z czasem
wolę żeby dostali dotacje oni niż reszta kolesiostwa


@evilbadday: Wolałbym, żeby PSL dostał dotację i uczciwie przebalował, niż oni którzy pierdzielą o uczciwości a przebalowali bardziej niż ktokolwiek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clefairy: jedyna partia, której obecność w sejmie spowoduje, że szybciej dowiemy się o takich 447 czy ograniczenie wolności słowa. Moim zdaniem jest absolutnie konieczne aby w sejmie byli. Szczególnie przy nieuchronnym zwycięstwie PISu.