Wpis z mikrobloga

@Sababukin: zdales na polskim czytanie ze zrozumieniem?
Jezeli jedna tresc traktujemy jako "nieodpowiednie tresci" a w innej analogicznej nie mozemy tak traktowac wpisu, tylko jako "obrazanie" to znaczy, ze regulamin jest niejednoznaczny lub jego przestrzeganie jest wadliwe
@Ruy_Lopez: Umiem, rozumiem twoje rozterki, ale nie masz racji.
Jak ktoś mnie nazwie #!$%@?ą, co dla ciebie jest obraźliwe a ja czuję się #!$%@?ą to z jakiej racji ma coś spaść bo tobie się wydaje że mnie obraża?
Dawno temu podjęli decyzję że atakuje mnie/narusza moje dobra jest wyłącznie dla osoby, która jest obrażana albo której to dobra osobiste są naruszane i żaden adwokat nie jest tutaj potrzebny, czujesz się urażony
@Ruy_Lopez: Ale czym są te nieodpowiednie treści? Jest tutaj dość duża swoboda wypowiedzi i jeśli ja obrażam kogoś innego nawet przekleństwami to tobie nic do tego, to jest wyłącznie jego sprawa co z tym zrobi. A regulamin to tutaj tylko jest i każdy ma na niego #!$%@?.
Dawno dawno temu to zostało tutaj ustalone przez użytkowników z moderacją, między innymi @a__s czyż nie Anno?
@Sababukin: ja #!$%@?, ale zgodzisz sie ze "nieodpowiednie tresci" =/= "obraza mnie" i maja inne reguly stosowania
jakby moj post spadl za "obraza mnie" to skleilbym #!$%@?, ale nie spadl za to i mam uzasadnione podejrzenie, ze zostal zgloszony nie przez obrazonego, bo tak jak pisze on tez mnie obrazal, malo tego, jego posty tez spadly za "nieodpowiednie tresci" i ja go nie zglaszalem
@Ruy_Lopez: Ale mogłeś napisać nawet obrażając że spadło za nieodpowiednie.
Przykładowo napiszesz mi że jestem #!$%@? i spoko, moja decyzja, ale jak napiszesz jesteś #!$%@? jak cały naród żydowski, no to już spadnie z rowerka zgłoszone przez byle kogo.
ze jest debilem, on tez cie wyzywa,pozatym post nie ma innych cech banowalnych


@Sababukin: widze, ze klocisz sie dla zasady nawet jak juz nie masz czym, koncze ta rozmowe, bo zacznie byc coraz bardziej abstrakcyjna