Wpis z mikrobloga

Też dostałem kiedyś taką propozycję i nie skorzystałem. Jeżeli mają jakieś papiery, dokumenty ze wykonałes jakąś pracę to i karę od zusu możesz dostać
@matt-brjnm: @BoTTega: zapisałem to w pamiętniczku żeby więcej nie dać się #!$%@?ć w taki cyrk... Dosłownie Cyrk, mam szczerą nadzieję że zostałem zwolniony już na 100% bo zwalniany jestem od 2mc XD. Zwalniają a po 4 dniach pytają czy nadal pracuję, to ja pracuję po czym zwalniają i ponownie. Wczoraj SMS że zwalniają bo SziFu nie może z NIMI już wytrzymać. Ale nie że ze mną... Ogólnie mam straszną bekę
@matt-brjnm: @BoTTega: To jedna z tych rozwojowych firm. - Zaczynasz jako wsparcie IT (Hardware/Office) bo chcesz sobie odpocząć i popracować na luzie (zakresy obowiązków na 3h dziennie max) - Ale praca nie lubi próżni, przechodzisz przez produkcję softu (ERP z centralą i punktami POS - pisany od ZERA), marketingu (FB,Intsa,YT,Eventy), dtp, fotoProduktowe, support wszystkiego(dosłownie), Cloud, strony międzynarodowe, SEO/SEM (Na wszystkie kraje EU), GoogleAds, DDoS prewention i jeszcze wszystko inne -