Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy z dziewczyną po 20 lat, oboje nie uprawialismy seksu jeszcze. Jestesmy w zwiazku 4 miesiac, juz kilka razy chcialem uprawiac z nia seks. Ale powiedziala, ze nie jest gotowa i moze po pół roku będzie gotowa albo dłuzej. Rozmawialem z nia i powiedzialem, ze gotowosc powinno uczucie wyznaczac. Później sie pokłócilismy pare razy(nie chodzilo o seks), ja jej wyznałem ze ja kocham, a ona mi nie, tylko ze zalezy jej na mnie i chce ze mna byc. Dla mnie to dziwne, bo pieszczoty są, kilka razy ja byłem w samych majtkach, a ona nago ocierała sie o mojego penisa. Chciałbym to z nią zrobic, bo ją kocham, a wyczytałem ze niektore kobiety nie były gotowe z jednym partnerem, a po wejsciu w nowy zwiazek zrobily to dosyc szybko, nie chce zeby u mnie bylo tak samo. Jestem umówiony z nia na romantyczne spotkanie w nastepnym tygodniu, ale ona mi napisala juz zebym nie szykował gumek ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ona ma opory, pewnie dlatego ze jest katoliczka i mocno wierzaca, ale raz powiedziala ze co jak nie bedzie gotowa po jakims tam czasie, czy z nia zerwe, to powiedzialem ze nie, bo nie jestem z nia dla seksu. Pragnę jej i chcę z nią to zrobic. Mieliscie podobnie? Jak przelamaliscie opór?
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mów różowej że nie zerwiesz z nią jak nie da. Są etapy które trzeba rozpoczynać i kończyć. Facet ma swoje potrzeby i nie jest to normalne że drażni druida będąc w związku. Żeby chociaż ona to za Ciebie robiła. Też jej pokaż jak to fajnie jest się pobawić. Ja miałem podobnie i miała dać za pół roku ale miałem wcześniej studniówkę i udało się przyspieszyć. O cztery miesiące. Jak
Mam 19 a mama 41 lat, oboje nie uprawialismy seksu jeszcze. Znamy się całe życie, juz kilka razy chcialem uprawiac z nia seks. Ale powiedziala, ze nie jest gotowa i moze po pół roku będzie gotowa albo dłuzej. Rozmawialem z nia i powiedzialem, ze gotowosc powinno uczucie wyznaczac. Później sie pokłócilismy pare razy(nie chodzilo o seks), ja jej wyznałem ze ja kocham, a ona mi, że też ale jak przyjaciela. Dla mnie