Wpis z mikrobloga

Przez @KaraczenMasta i @dr_love zostałem zafascynowany tagiem #perfumy ()
Kilka tygodni temu sprawiłem sobie pierwszą perfumę, o której coś poczytałem przed zakupem. Wybór padł na Davidoff Cool Water i jestem z niego bardzo zadowolony, trwałość ma bardzo dobrą ok. 10h.
Wcześniej wszystkie moje zakupy polegały na wejściu do Rossamana, kilku testowych psikach na papierek, pójściem na dalsze zakupy i wróceniem po zapach, który w tym czasie najbardziej mi przypadł do gustu. Aczkolwiek moich głównym zapachem był Police To Be, który dalej mi się bardzo podoba, ma również bardzo dobrą projekcję i trwałość co mogą potwierdzić słowa mojej byłej dziewczyny, od której dostałem wiadomość kilka godzin po tym jak od niej wróciłem "pościel dalej mi pachnie twoimi perfumami" #takbyloniezmyslam
Teraz po poczytaniu recenzji wyżej wspomnianych, zrobiłem sobie takie zestawienie perfum, na które będę polował na #rozbiorka


Wiem, że pewnie niektóre typy czy sezony nie do końca się nie zgadzają, ale brałem je albo z fragry albo z nonino, ceny z perfumomaniaka.
Pobierz
źródło: comment_4P6SFG7C4As2xIGdUyCB2rTMvO1VPEhg.jpg
  • 17
@vizori wybacz! ale już widzę swój błąd, sprawdzając ceny patrzyłem tylko na pierwszą stronę, gdzie są głównie 50ml i cena za ml wychodzi horrendalnie wysoka
@Rabu trochę zdublowałeś letniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli masz CW i ma na tobie dobre parametry to GIT i L'Aventure są Ci zbędne, to samo z Hermesem i Fattanem, wystarczy tylko jedno ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Zabi96: Zapewne masz rację, ale chętnie kiedyś porównam sobie z CW odlewki pozostałych, może któreś mi bardziej przypadnie do gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabu: Jak nie chcesz zbankrutować to unikaj na początku niszy, bo inaczej bieda Ci bieda. Mówi Ci to rok starszy kolega, który zaczął podobnie jak ty. Nie chcę liczyć ile wydałem. ȍ ̪ ő