Wpis z mikrobloga

Jak napisałem kilka tygodni temu na Facebooku (obecnie mam blokadę i nie mogę nic zamieszczać ani odpowiadać na wiadomości na Messengerze), ceny deparchatorów wzrosną 4,8 raza. Nie jest to moja decyzją, przyznam że trochę się zmartwiłem, gdyż w tej chwili deparchatory są moim jedynym źródłem utrzymania oprócz datków, ale jak się okazuje wyższa cena będzie na deparchatory ze szkła. Użyte zostaną w nich nie tylko obudowy, ale i inne elementy, w tym rurki do przepływu plazmy (obecnie używam rurek aluminiowych, co dało znaczną poprawę mocy). Nad tą konstrukcją zacznę jednak pracę gdy tylko będą ku temu warunki - odpowiednie laboratorium i finanse.

Do tej pory deparchatory będą po starych cenach, tzn. 900 zł za wersję osobistą i 2400 za XL. Zainteresowanie ostatnio wzrosło, dlatego zachęcam tych, którzy się przerazili nową ceną do zapisywania się w kolejce. Aby tego dokonać proszę wpłacić połowę na moje konto:

Marek Podlecki 951020 2892 0000 5302 0682 4876 PKO BP

Oczywiście z podaniem imienia i nazwiska albo nicka. Konieczne jest też wysłanie maila na ten adres - monitorpolski@yahoo.com lub na minitorpolski@gmail.com (ten ostatni mam na smartfonie, uwaga: minitor, nie monitor) z tytułem ZAMÓWIENIE. W ramach usługi wchodzi diagnoza, staram się też osobiście dowozić deparchatory. Być może będzie pomagał mi kolega.

Przy okazji ostrzegam przed fałszywymi deparchatorami - ja rozmawiam z każdym klientem, potwierdzam swoją tożsamość diagnozami, w których raczej się nie mylę.


  • 3