Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra mireczki i mirabelki,czas na #rozdajo (ⴲ﹏ⴲ)/
  Nie reguluj odbiornika,o to P O T Ę Ż N Y RADEON R9 280X OC Vapor-X 3GB
  Nie jest z żadnej koparki,nie miałem z nią nigdy problemów.
  Po prostu przesiadłem się na RX580 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Zasady

  1. Zapisujesz się plusikiem
  2. Wygrany płaci za przesyłkę
  3. Zielonki nie biorą udziału

  3. Daję sobie prawo wylosowania kolejnej osoby,jeśli znajdę coś durnego na profilu wygranego.Oczywiście jak będziecie chcieli,to mogę przy ogłoszeniu to wyjaśnić.

  Wyniki jutro lub w piątek,zależy od wolnego czasu.

  #komputery #pc może dla kogoś #pcmasterrace #sprzetkomputerowy
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  śmieszą mnie ludzie z tagu #antynatalizm
  Tym śmieszniejsze jest to dlatego, że sam jeszcze kilka lat temu taki byłem. Dorabiałem ideologię do swojej niechęci posiadania dzieci, a tak naprawdę byłem zakompleksionym, pryszczatym gnojkiem którego by nie było stać żeby psa utrzymać, a co dopiero rodzinę. Do tego #depresja i brak perspektyw, nie lubiłem siebie ani swojego życia. Moi rodzice to porażka, zero wsparcia, typowi janusze. Nie dziwię się sobie, że nie wyobrażałem sobie innego życia bo moje było lujowe.
  Potem życie mi się odmieniło, trafił się przypadkowo wyjazd za granicę, zarobiłem niezłą kasę, udało się otworzyć z tego biznes o jakim marzyłem ale brakowało funduszy. Kręci się do teraz i to coraz lepiej. W międzyczasie ogarnąłem się (skuteczna terapia zrobiła swoje, do tego wreszcie zadbałem o wygląd) i poznałem kobietę, myślę, że to ta jedyna. Nagle okazało się, że można być spełnionym. Wow.
  Wtedy zabrakło właśnie tego, co wcześniej przecież mnie wzdrygało. Rodziny. Chęci podzielenia się z kimś tym szczęściem. Chciałem dać komuś to, czego sam nie miałem, dać komuś super ojca, zgodną rodzinę, dobrobyt. Pojawiły się chęci pokazania tego fajnego świata. Bo kurde, świat jest fajny jak przestaje się być pizdą.
  Mam w drodze drugiego syna i skaczę z radości. Dzisiaj dowiedziałem się, że to kolejny facet w naszej małej rodzinie dlatego #chwalesie i #wygryw

  Ciekaw jestem, ile z tych wojujących antynatalistów zarabia sensowną kasę, ma swoje mieszkanie (mieszkanie z mamą, wynajem na studiach za który płacą starzy czy akademik się nie liczą) i ogólnie warunki na posiadanie dzieci, ale jednak mimo tego że go stać i że ma z kim, to świadomie rezygnuje z tej najlepszej w życiu rzeczy jaką jest stworzenie swojej rodziny.

  Bo z tego co przeglądam tag, to same dzieci bez perspektyw.

  I nie, antynatalizm to nie jest to samo co niechcenie posiadania dzieci bo nie, bo ktoś lubi swoje słodkie lenistwo i nie ma problemu żeby się do tego przyznać i nie musi tworzyć z tego filozofii. Robota z dzieciakami jest ogromna, nie każdy jest gotowy na takie poświęcenie i ja to czaję.

  W każdym razie zdrówka wszystkim, piszę to bo mnie na takie rozkminy wzięło razem z dzisiejszą radosną nowiną. Idźcie i mnóżcie się jak was stać finansowo i emocjonalnie. Nie pożałujecie.

  #rodzice #dzieci #rodzicielstwo

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Od dawna chodził za mną serbski nóz kuchenny. Ciesz sie ze go zrobiłem bo daje rade fantastycznie w obozowej kuchni.
  Jako ze wracam do youtuba to jutro wieczorem lub w piatek rano wrzuce film z powstawania :)

  #trollsky #gotujzwykopem

  odpowiedzi (33)