Wpis z mikrobloga

#!$%@? to działa xD
Boże jaki zajebisty dzień morda mi się uśmiecha, słoneczko, robię śniadanko, wyspałem się. Przez ostatni miesiąc czułem się jak gówno (2/10), nie miałem siły wstać z łóżka i miałem myśli samobójcze. Miesiąc temu odstawiłem SSRI i pregabalinę.
Przedwczoraj wieczorem zażyłem pierwszą dawkę esketaminy (donosowo).
Wczoraj już była poprawa (z 4/10 na 6/10), dzisiaj jak na razie to 7-8/10.
- nie czuję jakby to był efekt afterglow następnego dnia jak po niektórych używkach
- nie jest to sztuczne tak jakbym był pijany czy po pregabalinie czy pod wpływem innych substancji tylko jakoś tak naturalnie.
Później opiszę dokładnie
#depresja #samobojstwo #codziennezyjealejakimkosztem #narkotykizawszespoko
Pobierz LM317K - #!$%@? to działa xD 
Boże jaki zajebisty dzień morda mi się uśmiecha, słone...
źródło: comment_a47fePm5vX0hH4f2jfzzziUSTXKlYRI7.jpg
  • 9
@WiFoN_xD: na mnie w ogóle mało co działa, prędzej dostanę efektu nocebo niż placebo, także chyba działa xD
To jest dziwne, bo czuję się lepiej niż wczoraj, dodatkowo jakaś infekcja mnie bierze.
Idę na ogródek zebrać resztę papryczek ostrych i zrobić sos.
Następna dawka we wtorek 50mg zapodam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LM317K #!$%@?, szkoda że biorę te paroksetyne, bo aż bym se spróbował tego, ale mam już miesiąc za sobą na tym leku i nie będę go specjalnie odstawiać, żeby tylko spróbować coś niepewnego, eh

No ale jak u cb gituwa, to gicior, oby tak dalej
@WiFoN_xD: jednak nie trzeba odstawiać paro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W badaniach klinicznych testowali też na ludziach biorących ssri i nie było to przeciwskazaniem.
Ja odstawiłem w celach eksperymentalnych tzn. długo już brałem ssri i chciałem sprawdzić czy a) coś to dało b) jaka będzie różnica bez ssri no i w razie jakby nie zadziałała keta to bym potem próbował nie wiem, microdosing psylocybiny lsd albo czegoś