Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój tate potrafi dopierdolić naprawdę niesamowity posiłek.
    Dam taki uśredniony przepis, bo wariantów jest wiele.
    Tata bierze zupę - ale nie odgrzewa - to nie w jego stylu. Bierze tę zupę, wpierdala ją na patelnię i zaczyna smażyć. Dodaje do tego hurtowe ilości cebuli, czosnku, pieprzu, trochę mąki żeby zagęścić, a na wierzch koncentrat pomidorowy. Smaży to wszystko aż nie zacznie się dymić. Potem zdejmuje z ognia i daje na balkon, żeby wystudzić. Przynosi z powrotem, obficie podlewa majonezem i zaczyna jeść. Przy czym je prosto z patelni, skrobiąc po niej łyżką. Je tylko i gada do siebie półszeptem "Ło kurwa", a pot występuje mu na czoło.

Czasami tate proponuje mi te swoje pyszności, ale zawsze odmawiam. Nie muszę chyba mówić, jakie koszmarne pierdy ma potem? Smród taki, że tapeta schodzi ze ścian.
    #gotujzwykopem #heheszki #truestory #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jest pedofil albo nie pedofil, bo ja na przykład klepie swoją córkę po pupie i nie jestem pedofilem...
    Dziennikarka: Pan swoją córke klepie po pupie? Ale pana córka ma lat?
    Korwin: Yyy, 8?
    D: A jak pan ją klepie po pupie? Może ja stanę i mnie pan poklepie i zademonstruje? (...) I co pana córka robi jak pan ją klepie po pupie?
    K: Czy pani naprawdę jest chora psychicznie?

Korwin najpierw przyznaje się do bicia dzieci, a potem na bulwers dziennikarki odpowiada, że to ona jest chora psychicznie. Ja pierdole. Takiego macie idola. Dla normalnych ludzi osoba znęcająca się nad dziećmi powinna być z miejsca skreślona.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #patologia
    pokaż całość

odpowiedzi (99)

• odpowiedzi (41)