Gorące dyskusje ostatnie 12h

Idealnie pasujący liść...

#ciekawostki

odpowiedzi (10)

Nie sądziłem, że będzie takie zainteresowanie tortem #fortnite, o którym wczoraj pisałem :). Tort już wydany, więc mogę wrzucić fotkę. Z perspektywy czasu niektóre rzeczy można by zrobić inaczej, ale i tak chyba wyszło całkiem spoko. Na górze jest nadruk pokazujący całą nową mapę, która stała się dostępna dosłownie kilka dni temu, więc można powiedzieć, że tort jest na czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS. W poprzednim poście nie zaznaczyłem tego dość dobitnie - tort wykonywała żona, ja zajmowałem się zbieraniem materiałów, projektowaniem i wydrukiem mapy itp. Wcześniej robiliśmy m.in. tort z Minecrafta.

#tort #cukiernia #lenapiecze #konin
    pokaż całość

odpowiedzi (42)

"czeka z seksem do ślubu", to chyba najgorsza rzecz jaką można zrobić.
    Seks to jeden z podstawowych elementów związku, wchodząc w związek małżeński z osobą której preferencji nie znamy, może się okazać że jeśli o sam akt seksualny chodzi to jesteście skrajnie niedopasowani. Chyba nie muszę tłumaczyć jakie mogą być tego konsekwencje: depresja, frustracja, załamania psychiczne. I co wtedy? Przecież się nie rozwiedziecie, bo to też sprzeczne z waszymi dogmatami, do końca życia będziecie się dręczyć i katować bo nie odniesiecie żadnej satysfakcji z pożycia małżeńskiego.
    #konserwatywka #bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli #seks #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (56)