Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz, bo poprzednim razem tworzenie ankiety na wypok.pl mnie przerosło XD

Jaki level w Tibii macie na swojej głównej postaci - takiej, którą gracie/graliscie regularnie w ciągu ostatnich dwóch lat.

#tibia
#tibiazwykopem

Poziom postaci głównej

  • 1-199 48.6% (86)
  • 200-399 24.9% (44)
  • 400-599 14.1% (25)
  • 600-699 2.8% (5)
  • 700+ 9.6% (17)

Oddanych głosów: 177

  • 23
@marahin mam coś koło 110 lvla. To mój najwyższy lvl jaki kiedykolwiek zdobyłem. Gram bardzo rzadko - ostatnio w kwietniu trochę expiłem, ale cały czas FACC i palkiem i latam na drillwormy / gsy / dragony i dle.
Kiedyś dużo grałem ale od strony lore Tibi - byłem sporo związany i zaangażowany w rozwój i rozwiązywanie zagadek i mitów ((oo))
@marahin: kurła szacun serio xD musiales poswieci na to kilka lat zgaduje :p ja mam konto tam 2 postacie w okolicach 100 lvla, ale to konto musze odzyskac jeszcze bo zrobili z tym logowaniem numery, mam to konto na meila na ktorego sie juz nie mozna zalogowac bo juz nawet tej domeny nie ma, bo to bylo na skrzynce jakiegos naszego osiedlowego partnera co dostarczal internet z netii, a konto juz
@marahin: raczej nic odkrywczego z tego nie wyszło, ale moje zdjęcia / teorie / opisy kopiowane 1 do 1 latały po forach, tibiopediach, tibia wiki itp. ogólnie sporo osób uważało, że coś tam więcej wiem / mam jakieś legendarne itemy i pisało mi sporo wiadomości na ten temat