Wpis z mikrobloga

Z bunkra WildAnimal
Nagranie kawałka - Narady dowódców batalionów #R i Maxa Golonko

- Golonko podczas nagrania rzuca groźby karalne
- Straszy dowódców że ma na nich haki.
- Mówi że założy mi sprawę i że zostało wystosowane pismo z KWW. Poniżej w komentarzu informacja że podpis został z fałszowany.
- Golonko nie mówi całej prawdy o stronie, zwlekał z zapłaceniem za stronę kilka miesięcy, namawiał do zrobienia wału.

Na "mieście" krąży informacja, że Szurkowski nic nie wie o zbieranych pieniądzach dla niego. Podobno Golonko chce kasę zgarnąć dla siebie.. Jest prośba aby to zweryfikować poprzez kontakt z Szurkowskim

#polityka #revolution #kolonko #maxkolonko
WildAnimal - Z bunkra WildAnimal
Nagranie kawałka - Narady dowódców batalionów #R i ...
  • 82
@NiktBardzoWazny
Co do Piepiórki i jego włażenia w dupę Golonko. To moje zdanie jest takie.. Mateusz to nie jest głupi chłopak, wydaje mi się że on włazi w dupę Golonko, żeby go postawić przed ścianą.

Czyli pokazanie "patrz Golonko, ja jestem lojalny więc i ty bądź. Opłać wydatki KWW". Mateusz chce zmusić Golonko żeby ten dołożył się do wydatków KWW. Jeśli się nie dołoży, będzie to jasny sygnał dla innych że Golonko
Na "mieście" krąży informacja, że Szurkowski nic nie wie o zbieranych pieniądzach dla niego. Podobno Golonko chce kasę zgarnąć dla siebie.. Jest prośba aby to zweryfikować poprzez kontakt z Szurkowskim


@WildAnimal: w ogóle jest jakiś audyt tego ile faktycznie ludzie wpłacają na tę zbiórkę? Czy ta strona nie daje możliwości fałszowania licznika?