Wpis z mikrobloga

Dziewczyna jednego z wykopków chciała zrobić mu prezent z okazji rocznicy i poprosiła żeby zrobić szczególny breloczek dla niego. Musi być związany z komputerami i musi się znaleźć w środku tryt.

Cholernie żaluję, że tak rzadko mam czas żeby przysiąść nad indywidualnymi projektami, bo one... No są dla mnie największą frajdą. Dostaje jakieś wytyczne, a reszta całkowicie zależy ode mnie. Z jednej strony zawsze mam z tyłu głowy że mój wymysł może się nie spodobać, ale póki co trafiam w gusta dość celnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Udało mi się znaleźć odpowiednią płytę scaloną (jeśli dobrze pamiętam płyta główna ze starego laptopa) gdzie mogłem osadzić fiolkę, dodałem parę rzeczy i wyszedł następny brelok z serii "scalony". Mirek zadowolony.
Ja z efektów pracy będących wypadkową całego roku przy rękodziele także ( ͡º ͜ʖ͡º)

Cały pomysł na firmę idzie w naprawdę ciekawym kierunku, no Mirki jaram się. Nie zrozumcie mnie źle, cały czas oczywiście pomiędzy pracą muszą być problemy, czasem typowo-mojw-rozkminy, czy chęć rzucenia wszystkiego w cholerę, szczególnie gdy okazuje się że 2 prace naraz to za mało, no ale kurde - powalczę jeszcze trochę, bo może być z tego sposób na życie do czego chciałbym doprowadzić (òóˇ)

Miłego Miruny, walczcie tam!

#rozkminkrzaka #chwalesie #rekodzielo
bkwas - Dziewczyna jednego z wykopków chciała zrobić mu prezent z okazji rocznicy i p...

źródło: comment_KMe8MAJqf0lHLJrEvzzwq5fWJvKhvVgp.jpg

Pobierz
  • 19
via Android
  • 0
@onionspirit całkowicie bezpieczne, promieniowanie trytu jest na poziomie 0.6mm nie wydobywa się nawet ze szklanej fiolki, nie mówiąc już o samej żywicy, a jednocześnie pomijając że promieniowanie trytu nie jest w ogóle niebezpieczne dla człowieka bo jest śladowe
via Android
  • 0
@Nixon52 kurde, padło już to pytanie, a ja zwyczajnie nie wiem ¯_(ツ)_/¯

W teorii nie powinno być problemu, bo przenikalność tej promieniotwórczości jest na poziomie ok. 0.6mm więc nie przechodzi przez żywicę.

Ale w praktyce? Nie daje sobie nic uciąć ;D
@bkwas: Kurde fajny gadżet, ale boje się, że zgniję w Sztumie z Czeczenami, na lotnisku jestem co najmniej dwa razy w tygodniu, także chyba nie przejdzie. Masz gdzieś stronę z pierdołami tego typu?