Wpis z mikrobloga

Redzi już srają po gaciach bo #thelastofus 2 wychodzi w lutym, będzie przeniesienie premiery na 2022 zobaczycie bo #cyberpunk2077 nie ma żadnych szans z jednym z najlepszych sequelów w historii gamingu (bo nie ma wątpliwości że TLoU2 #!$%@?, zamiecie i wystawi nowe standardy dla gier na przyszłą generację, Cyberpunk to przehajpowane gówno które niczego ciekawego nie wniesie i okaze się jednym z największych rozczarowań w historii). Róbcie screeny, ja sie nie wstydze się.
#gaming #gry #ps4 #xboxone
  • 21
@Theos na co? To będzie czysta prawda. Cyberpunk będzie gównem jeśli wyjdzie w 2020 i redzi to wiedzą więc przełożą premierę na 2021 żeby nie zaliczyć wtopy i jeszcze podrasować gre pod nextgeny. Ale o tak cp2077 nic nowego nie wniesie, nie spełni wygórowanych oczekiwań i redzi stracą renomę.
Tylko że to dwie zupełnie inne gry o innych tematykach. Ponadto TLoU 2 to perełka tylko wyłącznie dla graczy PS4. Skąd to stwierdzenie że stanowi jakąś zagrażającą konkurencję dla Cyberpunk 2077? []
@NoKappaSoldier73 obie gry reprezentują gatunek akcji opartej na fabule + mają elementy RPG, jak dla mnie porównanie jak najbardziej na miejscu tylko klimaty inne. No i obie gry są AAA, na obie czeka rzesza fanów. Z tą różnicą że na TLoU czekają fani zauroczeni jedynką a na CP czekają polaczki oraz normicy nakręceni sztucznym hajpem z Rivsem i wejściem na E3 2018.
@mirekzwirek8: przede wszystkim TLoU2 wyjdzie tylko na PS4 więc interesuje tylko wycinek społeczności graczy. Cyberpunk wyjdzie w przyszłym roku żeby zarobić na obecnej generacji i na kolejnej na wersji remastered czy czymś w tym stylu. Ale właśnie ta chęć podwójnego zarobku może zabić redów bo ta gra nie będzie dobrze zoptymalizowana, gdyby ją wypuścili na kolejną generację to mogliby z niej 100% wycisnąć.
@mirekzwirek8: nie ułamek tylko wycinek, naucz się czytać bo te dwa słowa mają kompletnie inny wydźwięk. Czy TLoU2 będzie największą i najgłośniejszą premierą przyszłego roku? No zapewne będzie. Ale gdyby CP2077 był na takim poziomie na jakim jest nakręcony hype to spokojnie by mógł z nimi rywalizować, ale nie widzę tego na obecnej generacji.
@mirekzwirek8: prawdziwie realia w TLoU2 xD Mam wrażenie, że TLOU2 jest tak samo przehajpowana jak i Cyberpunk. Ale możesz mieć racje, że jeśli coś spadnie z rowerka to raczej CP. Każdy ex Sony ma z automatu oceny 9/10 bez względu na to czy jest dobry czy tylko przyzwoity. Mi się generalnie pierwsza cześć podobała od strony fabuły i relacji bohaterów ale gameplayowo była tylko i aż poprawna, wszystko tam działało ale
@mirekzwirek8:

obie gry reprezentują gatunek akcji opartej na fabule + mają elementy RPG, jak dla mnie porównanie jak najbardziej na miejscu tylko klimaty inne.


Chory czy głupi? Lesbians of us to przereklamowana korytarzówka oparta na QTE i osadzona w sztampowym i wyeksploatowanym do granic możliwości uniwersum postapo z zombie(zieeeeew). Cyberpunk to gra o wiele bardziej rozbudowana, multiplatformowa - a to już nieosiągalny poziom dla miszczów z ND którzy potrafią klepać gierki
@camos: ale co to ma w ogóle do rzeczy? Bo ja naprawdę nie widzę związku z tematem. Zresztą Xbox sprzedał się zdecydowanie gorzej niż PS4 i to głównie w Stanach.