Wpis z mikrobloga

no ale coś źle napisałem? Zamiast iść do pracy to liczy że ktoś jej da za darmo. A kto daje socjal obecnie patologi? I kto na PiS głosuję? Tacy jak ona


@bslawek: Tak, napisałeś coś źle. #!$%@? politykę do niezwiązanych z nią rzeczy i jeszcze w kraju w którym przez dwie kadencje rządziło SLD nadajesz PiSowi jakiś wybitnie rozdawniczy charakter. (obczaj sobie programy socjalne wprowadzone za poprzednich rządów - Polacy głosują
@Gembi: czemu to was tak razi, zazdrość czy o co wam chodzi, nie rozumiem faktu, że ludzie się tak przejmują tymi zrzutkami kiedy sama strona oferuję "zrzutkę na co tylko chcesz", gdyby nie wykop to bym nawet nie wiedział, że zrzutka istnieje więc niby śmiechy hihy a tylko promujecie to co was tak razi
@Gembi: @Pirat_Brodacz: Mnie razi tama chamska i bezczelna forma roszczeniowości(Tyrajcie na mnie). Bo to wypływa na codzienne życie i Ci ludzie po prostu się panoszą i nikt nie myśli co się stanie jak w końcu skończy się głaskanie po dupie i trzeba będzie wziąć sprawy w swoje dwie lewe ręce. I teraz miej takiego pracownika. Jest to problem długofalowy na który nikt nie zwraca uwagi.
@Gembi: jakby wyjechała na wakacje popracować to by miała i na instrument i na partytury do niego, ale po co jak za miast tego można żebrać od naiwnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)