Wpis z mikrobloga

A wiec tak
Byłem 2,5 roku z dziewczyną starszą o 5 lat (pierwszy związek) która mną manipulowała, jak chciałem odejść to pisała że się zabije po pół roku dowiedziałem się że ma zawiasy za pobicia, handel itd ale nie dała mi odejść
Była piła codziennie, ćpała, kłamała, zdradzała mnie. Któregoś razu zostawiła mnie sama w nocy na ulicy bez kasy bez tel nie miałem jak wrócić do domu i pojechała pic z kolegami. Po roku związku mi się oświadczyła a rok później od niej odszedłem. Po 7 miesiącach związku z nią, zaszła w ciąże i w tym momencie też ciężko zachorowała. Nie widziałem o tym, trafiła do szpitala i wszystko się wyjaśniło. Jak wyszła ze szpitala to uciekła na miesiąc z domu bo nie miała życia nie wiedziałem czyje jest dziecko. Taka z dobrego domu a dała dupy. Urodziła córkę dwa miesiące za wcześnie. Córka jest ciężko chora i nie dawali jej szans na przeżycie, jak się urodziła spędzała większość czasu w szpitalu.Teraz ma prawie 4 lata i codziennie rehabilitacje, przedszkole, zajęcia dodatkowe,zrobiłbym dla niej wszystko. Bardzo się zmieniłem, dojrzałem...
Nie mogłem się pozbierać
Założyłem tindera
Co jakiś czas spotykałam idiotki które chcą tylko jednego ale nie wiedzą wgl czego chcą.. odpuściłem sobie szukanie „miłości” na necie

#milosc #smutnehistorie #historia #tinder #zwiazki #zycie
  • 3