Wpis z mikrobloga

Nie oceniam nikogo. Ale chce, aby ludzie odpalili myślenie. Mamy osobę, która tłumaczy swoje osiągi niesamowitą genetykę i ma sylwetkę wygrywającą zawody kulturysutycznie naturalnie ćwicząc na drążku. Wielu wykopków twierdzi, że to te "czarne geny". No to ja poniżej wrzucam również "czarne geny". Karola Da Costę, trenuje dłużej od naszego skaczącego po drążku, może nie jest wirtuozem programowania treningowego ale też nie robi jakiegoś ogromnego raka, ani dietą ani podejściem treningowym.

¯\(ツ)_/¯ co poszło nie tak? ¯\(ツ)_/¯

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sterydy
Kasahara - Nie oceniam nikogo. Ale chce, aby ludzie odpalili myślenie. Mamy osobę, kt...

źródło: comment_UlRVZ0Kj0fhcFflxwmgWiVGlfW72wL2Q.jpg

Pobierz
  • 33
@Kasahara: Jesteś potworem. Niszczysz ludziom marzenia. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Przecież to nieprawda że cała topka bije!!!111oneone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy kreatyna i białko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Meh - ostatnio próbowałem wytłumaczyć paru ludkom że piłkarze z wyższych lig też biją to
@Kasahara: Ja największą bekę mam jak kogoś łapią na dopingu. Te obrażone spojrzenia i miny mówiące: No przecież wszyscy biją. Co się do mnie #!$%@?ście. Za każdym razem widać jaką walkę ze sobą toczą żeby tego nie powiedzieć na głos. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajomy fizjoterapeuta sportowy na pytanie kto nie bije odpowiada: Juniorki w akrobatyce sportowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToNieOn: problemem jest presja sponsorów/społeczeństwa i za mała ich dojrzałość lub sam fakt jak media to kreowały latami. Każdy chce oglądać kogoś robiącego 500 kg w martwym ciagu, a nie 200, ludzie biegających na 100 metrów poniżej 10 sekund, a nie po 11-12 sec ¯\_(ツ)_/¯ no i niestety przez to taką szopkę trzeba robić. Współczuje zawodowym sportowcom z tego powodu