Wpis z mikrobloga

@r4mzi: Tak jak @mikenslin wspomniał. Northwave to fajna opcja i mają szybkie sznurowanie.
Ja i jeszcze jeden mirek kupiliśmy ten model:
https://supersklep.pl/i263959-buty-snowboardowe-northwave-edge-sl-black

Wyglądają bardzo porządnie, tutaj masz kilka dodatkowych zdjęć:
https://drive.google.com/open?id=1-YDBaRJmvi7zEUaeQruqQt1uWHZ-JKkP

Boa to też opcja warta rozważenia, aczkolwiek dosyć często można spotkać przypadki, w których linka pęka no i nie ukrywajmy, że naprawa będzie bardziej problematyczna niż w przypadku systemu szybkiego sznurowania od Northwave ;>
@r4mzi: jeszcze nie wiem, bo kupiłem je po sezonie i czekam na to żeby je przetestować, ale patrząc na sam mechanizm, który przytrzymuje te linki to raczej nie ma mowy, żeby coś tu popuszczało.

Ogólnie jeżeli chodzi o jakość wykonania to nie mam do czego się przyczepić. Te linki są też oparte na rolkach, więc nie wycierają też materiału co wydłuża ich trwałość.
@fortySeven miałeś okazje przetestować już swoje?
@r4mzi: Na dwie pary butów jakie używałam od Northwave model Dahlia SL (prawie przez 10 lat), to nigdy nie miałam z nimi problemów. Generalnie nie ma mowy, żeby się samoistnie rozluźniały, bo mają coś takiego jak mechanizm blokujący. Jest taka metalowa wajcha, która ma 3 różne położenia: całkowicie otwarta, całkowicie zamknięta i pół otwarta - czyli jak się zaciska but, to w momencie ich puszczenia linki się same blokują (z minimalnym
@fortySeven: Boa i podwójne boa to są w zasadzie najszybsze systemy wiązań i może dlatego dużo osób je poleca.
Ja wtedy postawiłam na prostotę i w razie czego szybką wymianę linki na stoku, więc padło na podwójne wiązanie. Zresztą dużego wyboru nie było a boa dopiero zaczęło wchodzić na rynek i było tylko pojedyncze, więc u mnie ta opcja od razu odpadła. Były jeszcze fajne modele z Thirtytwo też z podwójnym
@r4mzi: jeżeli masz na myśli northwave edge sl za 899 zł to z tego co widzę jest to pewnie tegoroczny model. Jeżeli Ci nie przeszkadza kolor to widzę, że są jeszcze szare, zeszłoroczne, za 629 zł.

Na promocje teraz bym nie liczył, najwcześniej w okolicy marca jeżeli chodzi o nową kolekcję ;>