Wpis z mikrobloga

Blinkee - ponad 60 zł na hulajnogi i skutery / rozdajo książki + kod 15 zł / 65 zł od Revoluta

dacie plusa? pierwszy raz kody na blinkee :))

INGDLAEKO - 20 zł
MAADZIK20X - 13,80 zł
ROSZAKMAGDA20X - 13,80 zł
NATALIAMAZURKIEWICZ20X - 13,80 zł

Nie wiem jak długo są ważne, wiadomo że ingdlaeko do końca roku.

Podczas rejestracji pobierze 5 zł które można później wykorzystać na jazdy.

Aplikacje: Blinkee Google Play | Blinkee AppStore

------
Ostatni dni gdzie dla nowych użytkowników Revoluta dostaje się darmową kartę fizyczną oraz bonus na start 15 euro, czyli ponad 65 zł

Odezwij się przez Prywatną Wiadomość żeby nie łamać regulaminu Wykopu to podam link do rejestracji i opis jak uzyskać :)

We wszystkich usługach do których daje Wam kody promocyjne na #kodyodlubiekiedy używam karty Revolut, więc polecam bo sprawdzona usługa :)
------
Rozdajo + kod - 15 zł na książki

Daję przy okazji znać, że organizuję rozdajo na książkę JuniorDeveloper + autor przekazał nam kod -15 złna zakup w jego sklepie :) Ja czytałem 3 lata temu i polecam ;)

------
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników :)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)

2. Ok 75 zł do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

------
Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 988 mirków)

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 200 zł w gotówce.
Część z tych kodów jest dalej aktywna - do odebrania jest równo 780 zł :) napisz prywatną wiadomość

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 511 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

Pojazdy #blinkee dostępne w miastach: #warszawa #wroclaw #krakow #gdansk #gdynia #sopot #koszalin #elblag #bydgoszcz #bailystok #torum #serock #ostrowmazowiecka #piaseczno #lodz #radom #lublin #kielce #gliwice #katowice #tarnow #skawina #wieliczka #bielskobiala #myslenice #kodyrabatowe
LubieKiedy - Blinkee - ponad 60 zł na hulajnogi i skutery / rozdajo książki + kod 15 ...

źródło: comment_R6LBt8uzgNe2yUhCrFhSCXnefLPXxSqR.jpg

Pobierz
  • 49
@outkay: tak jak jest napisane pod nimi ;) więcej informacji nie znalazłem niestety. Poprzednie chyba były ważne tylko 3 dni, nie wiem jak teraz. To pierwsze kody do Blinkee jakie udalo mi sie znaleźć

@kenny_kabanie: pół godziny temu prosiłem kilka osób by sprawdziło czy im działają i weszły wszystkim...