Wpis z mikrobloga

Macie mnie już trochę dość, co? :D Trzeci dzień trzecie rozdajo i jeszcze tryt w tle ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dlatego zamiast robienia 2 rozdajo dzisiaj i jutro, zrobimy inaczej: Dla jednego Mirka brelok Vegvisir oczywiście wysyłka na mnie, zaś dla dwóch #niebieskiepaski kod -50% do wykorzystania na mojej stronie wraz z darmową wysyłką + mały prezent ode mnie - kod będzie do wykorzystania przez następny miesiąc więc jest dużo czasu.

Dodatkowo udostępniam dla 5 osób kod "Znikaj z głównej bkwas" który obniża cenę całego zamówienia o -30% w tym wypadku kto pierwszy ten lepszy.

Przy okazji pozostaje mi sprawa trytu. Wszystkie indywidualne projekty trytowe skończyłem, zostały mi 4 fiolki więc musiałem je wykorzystać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Stara lista ludzi zainteresowanych trytem miała ponad 50 osób, ale jak na złość nie mogę jej znaleźć, więc utworzyłem nową listę do wołania - jeśli ktoś jest zainteresowany, wpisujcie się (ew. Plusujcie komentarz jeśli komuś łatwiej) jeszcze dzisiaj będę udostępniać 2 sztuki do sprzedaży, trzeci podwójny trytowiec pójdzie na licytację tutaj na wykopie, bo nie wiem jak to inaczej ugryźć przy tylu zainteresowanych.

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienchlopaka #tryt #rekodzielo
bkwas - Macie mnie już trochę dość, co? :D Trzeci dzień trzecie rozdajo i jeszcze try...

źródło: comment_Qb7ujCVJBVk7THXdp03SFnvaDnn1D5HI.jpg

Pobierz
  • 31
@DoomSound: bez problemu, wszystko co mam na stronie może być brelokiem bądź wisiorkiem (bazy wisiorka są w cenie).

Używam antyalergicznych baz, choć nie są oczywiście srebrne, choć kiedyś chciałbym pójść w tę stronę.
@Legio_VI_Victrix wszystko co mam na stronie jest już fizycznym gotowym produktem - jeśli zamówisz teraz jutro robię wszystkie wysyłki z weekendu. Później standardowo 1-2 dni robocze, choć najczęściej staram się robić wysyłki następnego dnia rano ( ͡º ͜ʖ͡º)