Wpis z mikrobloga

#bekazpikeja, chłopiec tak markuje luz i dystans do krytyki, a zaczął fan-page'a czyścić - i wlepiać bany każdemu, kto napisze coś, co nie jest lizaniem dupy. swoją drogą, współczuję wszystkim, którzy natykają się na niego w PL - mi wystarczy unikać pewnych portali, ale jak byłem na tydzień w PL w maju, to myślałem że Piotr Kukulski wyskoczy z lodówki ;___; TV śniadaniowa, radio, gazety, był wszędzie!
  • 10
Wszystko przez glamrap.


@BlackDave: nie tylko Glamrap, portale plotkarskie i TV śniadaniowe. On się sprzedaje, bo wywołuje reakcje, ale za tym nic nie idzie. Typ uruchamia miliony projektów - wytwórnia, studio, firma designerska, blog modowy, cośtam, wszystko wydmuszki. Ile ma nagrane, 3 piosenki? Mnie jako dziennikarza bawi PK jako zjawisko o tyle, że w sumie jest ewenementem w polskim rapie - nie musi nikomu wchodzić w d…, bo stać go na
Zamiast banować powinien straszyć ich paragrafami.


@gucias: Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy typem, który robi karierę na byciu dwulicowym (PK) a #!$%@? utrzymanymi w pewnej konwencji, no to źle świadczy - ale bynajmniej nie o mnie. Jeśli faktycznie myślisz, że "Ostrzegam Pana…", i jak i "groźby pozwania do sądu" są serio, to weź rozpęd i walnij dyńką w ścianę, może wtedy poprzestawia Ci się pod czaszką trochę, i zaczniesz pewne odcienie
@DynamitriPL: To ja idę walnąć dyńką w ścianę, żeby zacząć zauważać subtelność tam gdzie jej nie ma, a Tobie radzę zrobić to samo, może wtedy zaczniesz odróżniać zwykłe dowcipy od pustych. O Pikeju słyszę głównie na wykopie. Pozdrawiam.