Wpis z mikrobloga

Dosyć szokująca grafika, wykres przedstawia jak PiS doprowadził do zapaści w służbie zdrowia - kolejki do specjalistów wzrosły trzykrotnie w ciągu 4 lat. Tak źle nie było nigdy. Jesteśmy na ostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o liczbę lekarzy na tysiąc mieszkańców. Niebawem po prostu nie będzie miał już kto leczyć nas, naszych dzieci i naszych rodziców.

Znalezisko:

https://www.wykop.pl/link/5152433/w-ciagu-4-lat-doprowadzono-do-zapasci-w-polskiej-sluzbie-zdrowia/

#sluzbazdrowia #zdrowie #neuropa #4konserwy #bekazpisu #polska
preczzkomunia - Dosyć szokująca grafika, wykres przedstawia jak PiS doprowadził do za...

źródło: comment_qvhLgKSAgaoBc4QKOv7TeFaVXrmTEeSj.jpg

Pobierz
  • 64
@kacper3355: prywaciarz Cię wyleczy dopóki nie wrzucisz mu niczego poważniejszego niż przeziębienie, nie dlatego że nie potrafią, tylko też nie mają odpowiedniego zaplecza. Polska służba zdrowia dogorywa na każdym froncie, jest najsłabiej dofinansowana, lekarze uciekają, nowych nie przybywa. Wystarczyły 4 lata (nie)rządów PiS żeby doprowadzić do zapaści.
Wystarczyły 4 lata (nie)rządów PiS żeby doprowadzić do zapaści.


@precz_z_komunia: Piszesz jakby wcześniej to był system stawiany na wzór przez inne państwa. Ja wiem, że jesteś politycznym trollem (co widać w twoich wszystkich wpisach), ale nie rób #!$%@? z logiki.
Nasza służba zdrowia od wielu lat jest na równi pochyłej, a zmieniające się warunki społeczne tylko tylko przyspieszają tę zapaść.
@yeron: polecam przeczytać wszystkie wypowiedzi, bo to samo napisałam xD

Nie zrozumcie mnie źle, ja ich broń Boże nie bronię. Po prostu zwracam uwagę na fakty. Nie można ich obarczać pełnią winy za zaniedbania z wielu lat. Faktem jest również to, że nie robią nic żeby tą sytuację poprawić.