Wpis z mikrobloga

Z okazji Dnia Chłopaka życzę płci brzydkiej, żeby w końcu przestała być brzydka i zaczęła o siebie dbać. 2k19, a p0laczki dalej są zarośnięci, jak zwierzęta, nie stosują żadnych kremów, maseczek i podkładów poprawiających cerę, nie korygują kształtu swoich brwi, mają problemy z otyłością, a każdą ingerencję w wygląd, który ma takowy poprawić nazywają "pedalstwem" itd. Później czytam na Wykopie podnietkę, że p0lacy to przecież są 10/10, a zwracanie na mierny wygląd p0lacków, to K O M P L E K S Y, T R O L L I N G, szkalowanie dobrego imienia Polski, husarii i ogólnie to p0lki, są złe, bo unikają p0lacków. A prawda jest taka, że żadne słowa nie są w stanie opisać żałości męskiego p0lskiego wyglądu. BTW narzucanie jednego słusznego modelu M Ę S K O Ś C I prowadzących do takiej patologi, że mężczyzna nie ma prawa wyglądać tak dobrze, jak kobieta, bo przecież "HURR! DURR! PEDALSTWO!" "kryzys męskości", to idealny przykład #dyskryminacjamezczyzn. Dlaczego więc wykopki dyskryminujecie mężczyzn? Uważacie, że tylko kobieta ma prawo zakrywać niedoskonałości poprawiać wygląd swojej cery i kształt brwi i redukować stan swojego owłosienia na ciele, natomiast u mężczyzn takie czynności są ujmą? To niewiele różnicie się od tych wszystkich pań Spurek, Holland, feministek i różnych organizacji, których działania piętnujecie.

#modameska #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #bekazpodludzi #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #depilacja #p0lak
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NVX78: a może brwi wyregulowane pod linijkę czy idealnie jednolita cera u mężczyzn to nie jest dla wszystkich najważniejsze co może być w wyglądzie u faceta i może się komuś podobać taka naturalna wersja. Nie popadajmy że skrajności w skrajność. Jeśli ktoś ma problemy z wagą czy cera to ok, można o siebie zadbać ale skoro jest ok, to po jaka cholerę facetowi krem do twarzy? Bo będzie miał zmarszczki na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NVX78: i żebyście mnie dobrze zrozumieli - jeśli facet potrzebuje tego typu zabiegów, jego wybór ale niech ten sam facet nie ocenia innych swoją miarą, bo nie dla każdego taki wymuskany laluś to jest to co mu odpowiada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NVX78: Akurat z ogolonymi nogami wyglądałbym komicznie, kolarzem nie jestem a i nie mam na to czasu. Wystarczy, że brwi mam wyskubane i cerę zadbaną. Jak chcesz hapnąć dzidę to tam na dole też jest wydepilowane elegancko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Koloses: Nie dzięki! Nawet jakbym był gejem, to bym wołał to robić z zadbanym mężczyzną, a nie z niecywilizowaną małpą, co myśli że jest 10/10, bo wyrwała sobie 5 kłaków przy fiucie xDDDDDD
@NVX78: dodam ze bierze mnie powazne obrzydzenie jak widze wlosy wystajace z nosa albo poteznie wlochate uszy, jak na zlosc najbardziej to widoczne w okresie jesienno zimowym, o zgrozo nie tylko wsrod starych grzybow... czy oni serio nie widze ze krzaki z dziurek serio odpychaja?!