Wpis z mikrobloga

hej bezrobotne mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)!
dzisiaj się dowiedziałem, że będąc zakwalifikowanym do ostatniego etapu rekrutacji (będąc po trzech rozmowach, wizycie w zagranicznym biurze firmy, by zobaczyć jak wygląda wszystko na miejscu, przedłożeniu referencji), że jednak nie będą nikogo zatrudniać xd taguję #programista15k #tester #testowanieoprogramowania #praca #pracait gdyż aktywnie od trzech miesięcy szukam pracy jako junior tester, QA. ale no tego się nie spodziewałem xd

dlatego jeśli ktoś szuka juniora, ogarniętego faceta, z jako taką wiedzą, która na juniora wystarcza (bez komercyjnego dwuletniego doświadczenia i dobrej znajomości automatów), to ja jestem skłonny wziąć udział w rekrutacji w dowolnym miejscu w Polsce lub w Europie xd. serio mówię, po tej odmowie jak już witałem się z QĄską xd, to mam teraz spore ciśnienie, żeby znaleźć pracę. relokacja dla mnie nie jest problemem, dajcie mi tylko pracę ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • 51
@deryt: mi wystarczy tyle k, żeby na pokój starczyło i opłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i móc przeżyć niekoniecznie na czokoszokach. bez doświadczenia w branży jest ciężko znaleźć pracę.
w Warszawie miałem jedynie propozycję poniżej 3k brutto na zleceniu. masz jakąś konkretną ofertę na myśli mówiąc o braniu z ulicy?

@tolstyy00: Co to za Januszex :D ? W 90% większych firm będziesz miał 3k+ netto na stażu, potem więcej. Ile tych rozmów miałeś skoro 3 miesiące szukasz?
@Mars_is_flat: z 30 aplikacji miałem 4 odpowiedzi, więc i kilka rozmów telefonicznych, przez neta, wyjazdy po kraju na rozmowy xd. generalnie od 4 tygodni mniej aktywny byłem wiedząc, że pomyślnie przeszedłem cztery etapy rekrutacji i mam tylko referencje załatwić.
nie podam nazwy januszexu ( ͡° ͜ʖ ͡°). 3k netto i staż, panie biorę xd
@pawel-niczyporek: podstawy SQL, ISTQB, ITIL, wiem co i jak jeśli chodzi o soft (JIRA, redmine, sitechco), ogarnąłem podstawy na uteście, umiem into Gita i repository (oczywiście podstawy), też się przydała wiedza z academy z utestna rozmowie; tak, też kursy przez neta - codecademy.com i datacamp, ale tutaj spotkałem się z pozytywnym odbiorem, bo jak mnie na rozmowie spytali o te strony, to sami ogarniali temat takich kursów ( ͡° ͜