Wpis z mikrobloga

Coś tam powoli nabija. Zaczynam wyglądać jak zwierz, nie jak popierdółka albo ulaniec. Ale pewnie waga i tak spadła :-D tylko ten siniak mi psuje robotę, a w zasadzie to, w skutek czego powstał. Życie. Tak. Broda rozczochrana, bo nie idę na trening żeby ja układać przed fotką. #mikrokoksy #pokazforme
DuzyDzikiZwierz - Coś tam powoli nabija. Zaczynam wyglądać jak zwierz, nie jak popier...

źródło: comment_Pxr5FEoJV2Uor7kP8DxDFeRGlk2m4lrc.jpg

Pobierz
  • 36
@lastro: generalnie o podaż białka i kalorii. I o progres na treningu. Jak będziesz jadł za malo, to choćby nie wiem co nic z tego nie będzie. Na razie jeszcze mam mało kcal, 3800 jakoś w dt i 2800 w dnt, ale to się powoli zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
: generalnie o podaż białka i kalorii. I o progres na treningu. Jak będziesz jadł za malo, to choćby nie wiem co nic z tego nie będzie. Na razie jeszcze mam mało kcal, 3800 jakoś w dt i 2800 w dnt, ale to się powoli zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Duzy_Dziki_Zwierz: Ja ani nie chudne, ani nie tyje, tzn. ze caly czas jem nie za duzo i
@Poemat: Trening to FBW sakera. A w diecie nie licze kalori, tylko staram sie jesc wiecej niz bym jadl bez treningu, no i zeby to byly jakies węglowodany/bialko. Zakladam ze jesli nie schudlem, to chyba nie jem za mało
poza tym jak 250g kury to dla dwójki czy trójki osób, to chyba biednie musi u ciebie być( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Duzy_Dziki_Zwierz: Paczki po 400-500g po smażeniu zostaje z 350. Też nie rozumiem jak takie małe ilości mogą komukolwiek wystarczyć ¯\_(ツ)_/¯