Wpis z mikrobloga

@Eskeel: ok, zawołam wszystkich co będą chcieli.

I gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości czy to jakoś sponsorowane jest to nie. Dostałem je od savio bo zaplusowałem ich #rozdajo, co więcej napisałem pod ich wpisem komentarz, bez nich recenzji by nie było, w końcu sami zrobili wykopowytest.
Gdyby to kogoś nieprzekonywało to myślę że mińskim wykop piwku pokazałem że raczej mam inną pracę i zainteresowania, zresztą nie mam zamiaru udowadniać że
@Eskeel:
@SAVIO_multimedia:

Pierwsze wrażenia są takie...
Znacie taki matowy, przyjemny w dotyku plastik z chińskich produktów? Taki głęboki mat co błyszczy się od najmniejszego dotyku czymś tłustym? To z tego właśnie są słuchawki i power bank. Dla mnie spoko bo słuchawki są miłe, dobrze leżą w uszach i nie mają żadnych ostrych krawędzi. Zawias na klapce power banku wydaje się spoko gdyby całość była cięższa to sprawiałoby wrażenie czegoś naprawdę
@Eskeel: Kiedyś kupiłem swój pierwszy skuter, Rometa 717 2008.
Hamulec tarczowy przód i tył.
Przednie lagi z regulacją amortyzacji, dwa tylne z regulacją napięcia wstępnego i siłą amortyzacji, schowki przy kierownicy, schowek na narzędzia, cyfrowe zegary, dedykowany wydech, podnóżki pasażera rozkładane na pstryczki... ogólnie szmery bajery. 5k pln nowy.
Musiałem go sprzedać po roku.
Odkułem się, nazbierałem na drugi i chciałem kupić nowszą wersję 717. Z tych bajerów został tylko... nic.