Wpis z mikrobloga

I o takie coś walczyłam! () Sochaczew. W tamtejszym Technikum Kształcenia Zawodowego nie ma już religii. Sama się wyprowadziła, bo w tym roku szkolnym nie wpłynęła ani jedna deklaracja uczestnictwa w katechezie. Katecheta odszedł ze szkoły.

https://www.wykop.pl/ramka/5155967/kolejna-dobra-nowina-tym-razem-z-sochaczewa/

#bekazkatoli #panstwoswieckie #szkola #nauka #religia #sochaczew
xandra - I o takie coś walczyłam! (。◕‿‿◕。) Sochaczew. W tamtejszym Technikum Kształce...

źródło: comment_u23e3JauaZBI4UDyH5UFd1S0ApW7Mfig.jpg

Pobierz
  • 189
ETYKA DLA WYKSZTAŁCONYCH LUDZI XXI WIEKU XDDDD Może jeszcze z wielkich miast? XDDDD

@Dzieban: Sami dzielicie, nawołujecie do nienawiści, a to co napisałeś to są statystyki, czyste dane. Poza tym idź podłóż sobie bombę na marszu równości, co? Bo już taka patologia narodowców się pojawiła. Pomijając przemoc, wulgaryzmy i zwykłą głupotę. Więcej nienawiści do ludzi nie wierzących w figurkę przybitą do kawałka drzewa xDDD
@Dzieban: Nic nie wytknąłeś. Użyłam analogii (trudne słowo, wiem). Oprócz tego co ukradł kler podczas działania Komisji majątkowej? Oprócz powszechnej akceptacji pedofilii i jej ukrywania na najwyższym szczeblu? Oprócz agitacji na rzecz jedynej słusznej, socjalistycznej partii? Jesteś troglodytą i to nie jest inwektywa, to stwierdzenie faktu.