Wpis z mikrobloga

skutery hopCity / Uber Eats - sporo kodów

HopCity - 30 minut darmowej jazdy na skuterze

Pierwszy raz kod dla usługi HopCity (dawniej JedenŚlad) gdzie oferują skutery do wynajmu
Dostępne w miastach: Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Sopot, Szczecin, Warszawa, Łódź, Wrocław

Nie trzeba podawać karty, można doładowywać swoje konto przez Blik

Niby HopCity twierdzi że kod działa tylko Trójmieście, ale przetestowałem ze znajomym z Warszawy i mu przeszło. Mi też dodało, screen w komentarzu

Aplikacje: HopCity Google Play | HopCity AppStore
------

Z kodów na #kodyodlubiekiedy jest obecnie do odebrania równo 780 zł :) napisz prywatną wiadomość a prześlę Ci wszystko co obecnie aktywne :)

------
Uber Eats - sporo kodów

Dla obecnych użytkowników:
COMFPL50 - -50% nie znam wartości minimalnej zamówienia
15WRZESIEN - -15 zł (MWZ 30 zł) Ważne do 5 października
STUDIA - darmowa dostawa z McDonald. Ważne do 6 października
GETMOREPL - darmowa dostawa
THATSOKPL - -10 zł może też niektórym zadziała choć to bardzo stary kod

Nie ma pewności, że te kody będą działać na Twoim koncie, czasem jeden użytkownik może skorzystać, a drugi nie.

Dla nowych:
JESIEN40 - -40 zł na pierwsze zamówienie. (bez MWZ) Ważne do 13 października.
Jednak przestrzegam! Jeżeli ktoś ma konto już konto to nie zalecam zakładać nowego by przycebulić z tym kodem. System Ubera Eats rozpoznaje czy to urządzenia, czy to że pod dany adres się już zamawiało lub opłacało z tej konkretnej karty i potrafi zablokować konto a nawet adres na jaki się zamawia. Czytałem posty od kilku osób, którym się tak stało.

#hopcity #jedenslad działa w #warszawa #gdansk #gdynia #sopot #gliwice #szczecin #czestochowa #lodz #wroclaw a #ubereats jeszcze w #katowice #krakow #lublin #poznan #kodyrabatowe #promocje #skutery #skuter

Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 1025 mirków)
------

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 240 zł w gotówce.

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 509 mirków)

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - skutery hopCity / Uber Eats - sporo kodów

HopCity - 30 minut darmowej...

źródło: comment_bur1Ybp1WGzEnjdQtnxGOJC6fvfKgCTo.jpg

Pobierz
  • 25
@Tytanowy_Lucjan: miał oto niby działać do końca października, ale jak widać u mnie jest aktywny do 1 listopada. NIe wiem z pewnością odpowiedzieć na to pytanie ;)

Fajnie, że w końcu coś trafiłeś stacjonarnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)