Wpis z mikrobloga

Pięć dni temu zakupiłem w Sizeer #airmax 90. Dzisiaj podczas zwykłego użytku, zauważyłem takie pęknięcie na podeszwie. Nie sądzę, żeby była to w jakikolwiek sposób moja wina, ponieważ używałem ich zgodnie z przeznaczeniem. Czy ktoś ma doświadczenie jak owy sklep podchodzi do takich sytuacji, albo miał taki problem z tym modelem? #nike #obuwie #sizeer #reklamacja
wuojtek16 - Pięć dni temu zakupiłem w Sizeer #airmax 90. Dzisiaj podczas zwykłego uży...

źródło: comment_OgXVRd5upupzpCDp6xOlWWurNLgcVGxZ.jpg

Pobierz
  • 25
@wuojtek16 nie zaszkodzi przy składaniu reklamacji o tym powiedzieć, odejdzie im jeden argument :) Zależy na kogo trafisz, oczywiście będą Ci mówić, że oni odsyłają je do rzeczoznawcy/do działu reklamacji, ale w Sizeer reklamacje rozpatruje albo ktoś dedykowany z załogi, albo kierownik. Przynajmniej tak było jak ja tam pracowałem kilka lat temu.
Jasne, jak Ci odrzucają to piszesz odwołanie, w którym opisujesz sprawę. Jak to nie pomaga to idziesz do rzecznika praw konsumenta i przez niego załatwiasz sprawę. Ale skoro użytkujesz je ledwo tydzień to zdziwiłbym się mocno gdyby Ci to odrzucili.
@nicknawykop mam ogromną nadzieję, że się uda, bo szkoda żeby buty za 500zl służyły mi ledwo tydzień :( Niestety mogę je zanieść dopiero w poniedziałek, myślisz że czas gra tu dużą rolę?
@wuojtek16 nie, bo jednym z pytań do formularza powinna być data zauważenia wady i wtedy podajesz jakąś wsteczną. A jak nie to też po prostu powiedz, że odkąd zauważyłeś to już w nich nie chodziłeś.