•  

@D_R_O_Z_D: Na jakiej podstawie oceniasz ofertę? Po zdjęciach? :P klasyki to śliski temat niestety. Chciałbym mieć takie zadbane E30 coupe, ale kto mi to będzie serwisował?

•  

@D_R_O_Z_D: nie ma mowy o dok.
      dokumentacji? dokoumentach? Nie zauważyłem objaśnienia w legendzie na stronie, chyba nie ma

•  

Z serwisowaniem raczej nie ma problemu jeśli są pieniądze (mechanik od klasyków zwykle jest trochę droższy).
      Jak oceniam ofertę...? Trudno odpowiedzieć, ale spróbuję:
      Raportuję rynek od 3 lat regularnie i kompleksowo, widziałem prawdopodobnie każdą aukcję polskich portali ogłoszeniowych, poza tym mam kilka klasyków, wiele osób też kupiło samochody dzięki moim raportom (zDzisiowozy) i dzięki temu mam feedback... ostatecznie odpowiedź brzmi - oceniam na podstawie zdjęć, opisu, własnej wiedzy i intuicji :) ...wiem jakich sztuczek używają handlarze i jak wyglądają ich ...podwórka (na których fotografują samochody). Znam rynek na wylot :)

•  

@caribbean: "nie ma mowy o dok." jest przy przebiegu i świadczy o tym, że w opisie nie ma żadnej mowy o tym w jaki sposób dany przebieg jest udokumentowany, jednak moim zdaniem (opartym na intuicji) warto o nim wspomnieć.
      Może też być tak, że w aukcji podany jest Vin.... ja to wszystko kumuluje w mojej bazie danych, którą opublikuję niebawem, wtedy będzie można sprawdzić po Vinie jaki samochód miał przebieg... (...i że nie był on udokumentowany) :)

•  

@D_R_O_Z_D: używaj mniej takich skrótów oczywistych dla Ciebie na stronie, a zwiększysz odwiedzających.

•  

@OrzechowyDzem: cała legenda i system oznakowania został juz przeze mnie przepisany na nowo... Baza danych czeka na ostatnie poprawki. Wszystko co teraz widzisz na stronie ma wyglądać inaczej, ale... jak napisałem do jednego szanownego pana redaktora jednej z szanownych polskich gazem motoryzacyjnych z pytanie czy nie chcieliby umieścić u mnie baneru reklamowego (dzięki niemu miałbym kasę na wprowadzenie tych wszystkich zmian) sz.p...red powiedział, że "Musisz nałapać tonę darmowych reklam, żeby wszyscy myśleli, że dużo się dzieje. ...początki są trudne" (cytat jest dokładny).
      Więc, podsumowując: w moim notatniku widnieją już setki (serio setki) konkretnych zmian do wprowadzenia, ale brak kasy (czas - w tym kontekście czas=pieniądz).

+: noriad
    •  

czemu mi nie działają te raporty?

•  

@beamer: Ale ja kto? Zrób proszę screena! Zrobimy tak, żeby działały :)