Wpis z mikrobloga

Na potrzebny swojej firmy potrzebuje stworzyc sobie taka webowa stronke, ktora:
- ma dashboard, dzieki ktoremu moge ustawic teksty/obrazki na publicznej stronie www
- ma analityke, ktora pokazuje mi co sie dzieje na stronie (eventy, moze hotjar)
- strona musi dzialac na mobile i na desktopie

Kogo powinienem zatrudnic i za ile by cos takiego zrobic? #webdev
  • 14
@u_k1: Najgorsze jest to, że taki klient staje przed wyborem - zapłacić komuś 15k co mówi, że się zna, albo zapłacić komuś 3k i też mówi, że się zna. Kto wie, czy ten za 15 nie zrobi tego samego co ten za 3, tylko próbuje mnie wydoić :)
@ofczy: Jeżeli zdecydujesz się na jakąś zewnętrzną analitykę - to wepchasz się w comiesięczne opłaty. A jeżeli chodzi o stronę, to postawił bym na netflify cms i jakiś static site generator. Ja na Twoim miejscu postawił bym na jakiegoś freelancera.
@u_k1: No wiem, że Ty byś najchętniej napisał autorski CMS dla mechanika z Wygwizdowa małego i skroił go na 10 tysięcy. Nie wiemy co za projekt, jeśli coś małego to po co naciągać?
@Kollo: typie, to bordo przy nicku to chyba nie jest przypadek, to stan umysłu xD nigdzie nie pisałem o autorskich CMSach, nigdzie nie pisałem o stawkach. urojenia.

idź postaw bank na wordpressie, przecież są wtyczki, w 2 dni machniesz xD
@u_k1: B no właśnie błaźnisz się, pisze koleś o banku? Czy o stronie z możliwością publikacji tekstów i analityką odwiedzających... czytaj ze zrozumieniem, a potem odnoś sukcesy.