Wpis z mikrobloga

Kolejny rok, ten sam problem.

Drodzy studenci, którzy właśnie przeprowadzili się z małych wiosek do większych miast typu #warszawa #wroclaw #poznan #krakow #gdansk #bialystok #lublin #lodz #katowice . Może u was nigdy nie było takiej potrzeby, ale jak wsiadacie do zatłoczonego tramwaju / autobusu to nie gdzie się wam podoba, tylko z przodu, koło motorniczego/kierowcy #!$%@?, i powiedzcie głośno na jakim przystanku was wysadzić, a nie jak te wsioki ani be ani me. #studbaza
  • 17
No skąd ma kierowca wiedzieć gdzie taki jaśniepan chce wysiąść? A potem przegapi taki swój przystanek, przepycha się na przód, wali w szybkę i błaga by się zatrzymać i go wypuścić.


@Jarek_Bzoma: że co? Ze wsi jestem, sram do sławojki, w samochodzie na lusterku zamiast choinki wisi woreczek z gnojem, a jeżeli dojdzie kiedykolwiek do mojego ślubu, to pójdę w gumiokach, ale nawet ja wiem, że tramwaj/autobus zatrzymuje się na każdym
@haes82: Zanim złapią wprawę z korzystania z guzików (to inna kwestia, że się nimi bawią przyciskając bez potrzeby, a to brzęczy u kierowcy) to chyba można kulturalnie, z dzień dobry, poprosić, by wysadził, c'nie?
@czikita1337 ja proponuję kupić wygodne buty. We #wroclaw MPK i tak wysadza zwykle tam gdzie jebnie, a dzień pieszego pasażera jest prawie codziennie. Jazda autem to zwykle katorga, dzisiaj szczyt zaczął się o 13. Poza tym Kot Wrocek ze swym padawanem Jackiem obdarowują nas nowymi bus-pasami, niekończącymi i nieskutecznymi remontami stu metrowych odcinków dróg i torowisk, które to trwają w nieskończoność bo dwóch lub trzech wykonawców musi się po drodze wysypać. Mamy